Uchwyt filtrowy H&Y K-series z filtrem polaryzacyjnym CPL HD MRC - 95 mm

1 119,00 zł

Uchwyt filtrowy H&Y K-series z filtrem polaryzacyjnym CPL HD MRC - 95 mm to innowacyjny sposób montażu, wyjątkowy komfort pracy i ogromne możliwości kreacji obrazu.

Niedostępny


 • Produkty bezpośrednio od dystrybutora! Produkty bezpośrednio od dystrybutora!
 • Kup do 15:00. Wyślemy od razu! Kup do 15:00. Wyślemy od razu!
 • Masz 14 dni na zwrot towaru! Masz 14 dni na zwrot towaru!
 • Dostawa za granicę? Napisz do nas! Dostawa za granicę? Napisz do nas!

Uchwyt filtrowy H&Y K-series z filtrem polaryzacyjnym CPL HD MRC - 95 mm to innowacyjny sposób montażu, wyjątkowy komfort pracy i ogromne możliwości kreacji obrazu. Odkryj w sobie nowe pokłady kreatywności i zobacz, jak Twoje zdjęcia wkraczają na zupełnie nowy poziom. Uchwyt filtrowy H&Y K-series umożliwia szybki i bezpieczny montaż filtrów na obiektywach o średnicach: 67 mm, 72 mm, 77 mm oraz 82 mm. W ciągu sekundy zainstalujesz na nim magnetyczne ramki z rodziny H&Y K-series. W połączeniu z dołączonym do zestawu filtrem polaryzacyjnym CPL HD MRC, który w wygodny sposób umieścisz w specjalnym gnieździe "drop-in" zyskasz większą kontrolę nad odblaskami i efektem polaryzacji.

Główne cechy zestawu

 • innowacyjny system montażu
 • uchwyt kompatybilny z magnetycznymi uchwytami filtrowymi H&Y K-series oraz filtrami "drop-in"
 • filtr polaryzacyjny "drop-in" CPL HD MRC - 95 mm w zestawie
 • błyskawiczna instalacja filtrów
 • dopracowana konstrukcja eliminująca jakiekolwiek prześwity światła
 • uchwyt kompatybilny z obiektywami o średnicy 67 mm, 72 mm, 77 mm oraz 82 mm
 • możliwość łączenia wielu filtrów
 • etui ochronne w zestawie

Uchwyt filtrowy H&Y K-series z filtrem polaryzacyjnym CPL HD MRC - 95 mm

Praca z filtrami nigdy nie była tak wygodna!

Każdy, kto po raz pierwszy ma do czynienia z unikalnym standardem montażu od H&Y zadaje sobie jedno fundamentalne pytanie: "Dlaczego nikt nie wymyślił tego wcześniej?!". Wystarczy tylko jeden uniwersalnych uchwyt, aby raz na zawsze zapomnieć o dopasowywaniu filtrów do obiektywów o różnych wymiarach. Wybierasz jeden z 4 adapterów dołączonych do zestawu. Instalujesz go na obiektywie, a następnie dobierasz zestaw filtrów, które akurat są Ci potrzebne... i możesz zacząć robić zdjęcia lub filmować! Dzięki wbudowanym magnesom i wsparciu standardu "drop-in" nie musisz nic wkręcać. Aparat jest gotowy do pracy w ciągu kilku sekund!

"Drop-in", czyli filtry bez wkręcania

Dołączony do zestawu filtr polaryzacyjny CPL HD MRC - 95 mm umieścisz w uchwycie w ciągu jednej sekundy. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości aluminium jest on lekki i bardzo wytrzymały. Filtr wyposażono w ergonomiczne pokrętło, które zapewnia wygodną kontrolę efektu polaryzacji nawet wtedy, gdy do uchwytu przytwierdzonych jest kilka magnetycznych ramek H&Y K-series. Połączenie ich z filtrem typu "drop-in" to niekończące się możliwości kreacji obrazu w słoneczne dni!

Koniec z niechcianymi odblaskami!

Często fotografujesz w miejscach, gdzie szklane szyby lub tafla wody odbijają światło, psując Twoją wizję udanych zdjęć? A może szukasz sposobu na podniesienie kontrastu w fotografii krajobrazowej? Sięgnij po filtr polaryzacyjny CPL HD MRC - 95 mm i jednym ruchem palca dostosuj kąt położenia szkieł względem siebie. Wygodnie wzmacniaj lub osłabiaj efekt polaryzacji, zyskując jeszcze większą kontrolę nad światłem odbijającym się na Twoich zdjęciach!

Uchwyt filtrowy H&Y K-series z filtrem polaryzacyjnym CPL HD MRC - 95 mm

Wygodne łączenie filtrów

Uchwyt filtrowy H&Y K-series obudzi w Tobie nowe pokłady kreatywności. Rób jeszcze lepsze zdjęcia i wykorzystaj pełen potencjał swojego sprzętu i akcesoriów. Unikalna konstrukcja uchwytu pozwala wygodnie łączyć ze sobą prostokątne filtry za pomocą mocnych magnesów ukrytych w ramkach. Po prostu ułóż je jeden na drugim, a następnie przyłóż do uchwytu. Dzięki mocnym magnesom ramki pozostaną na swoim miejscu, pozwalając Ci jednocześnie szybko i wygodnie zmieniać ich położenie. W razie potrzeby dodatkowo zabezpieczysz je za pomocą specjalnej śrubki.

Filtry w magnetycznych ramkach H&Y K-series nie są częścią zestawu i należy je dokupić osobno.

Wysoka jakość wykonania

Uchwyt filtrowy H&K K-Series wykonano z wysokiej jakości aluminium lotniczego. Dzięki temu jest on nie tylko lekki, ale również bardzo wytrzymały. Całość pokryto czarną matową anodową powłoką, która nie tylko świetnie wygląda, ale także chroni uchwyt przed korozją. Wykorzystane materiały zapewnią długą żywotność uchwytu i sprawią, że przez kolejne lata, Twoim jedynym zmartwieniem będzie chęć nieustannego rozszerzania kolekcji niesamowitych filtrów od H&Y - zarówno tych w magnetycznych ramkach, jak i "drop-in".

Wszechstronne zastosowanie

Praca z filtrami to często niekończące się eksperymenty. Innowacyjny system ich montażu stworzony przez firmę H&Y pozwoli Ci skupić się na niezapomnianych kadrach i zaoszczędzić cenny czas. Niezależnie od tego, czy łączysz ze sobą filtr polaryzacyjny i prostokątny filtr połówkowy, zdejmujesz je, zakładasz w innej pozycji, a potem uzupełniasz zestaw jeszcze o dwa filtry szare oferujące różną moc przyciemnienia, magnetyczny montaż i gniazdo "drop-in" zapewnią Ci wygodę, której do tej pory nie znałeś(-aś). Nieważne, jakich modyfikatorów użyjesz - raz na zawsze możesz zapomnieć o ograniczeniach! Z systemem K-series od H&Y zyskasz swobodę twórczą, o jakiej zawsze marzyłeś(-aś).

Uchwyt filtrowy H&Y K-series z filtrem polaryzacyjnym CPL HD MRC - 95 mm

Poznaj rodzinę filtrów i akcesoriów od H&Y

Mocowanie filtrów na obiektywach nigdy nie było prostsze. A to dopiero początek rewolucji. Poznaj rodzinę unikalnych akcesoriów fotograficznych H&Y, które sprawiają, że Twoje środowisko pracy stanie się bardziej ergonomiczne, a zdjęcia i filmy wejdą na nowy poziom. Odkryj filtry wykonane z najtwardszego szkła Corning Gorilla Glass III, magnetyczny montaż K-series, a także unikalne uchwyty z serii Revoring, które raz na zawsze pomogą zapomnieć o standardowych pierścieniach redukcyjnych. Poznaj unikalny ekosystem H&Y i przekonaj się, czym może być prawdziwa wygoda pracy z aparatem!

Kompatybilność

 • obiektywy o średnicy: 67 mm, 72 mm, 77 mm, 82 mm

Specyfikacja

 • model: uchwyt filtrowy H&Y K-series z filtrem polaryzacyjnym CPL HD MRC - 95 mm

 • przeznaczenie uchwytu:

  • filtry H&Y K-series (100 x 150 mm oraz 100 x 100 mm)
  • filtry innych firm (m.in. LEE Filters lub Formatt-Hitech) zamknięte w ramkach magnetycznych
  • filtry typu "drop-in" (m.in. H&Y K-series)
 • materiały: aluminium lotnicze, powłoka anodowa

 • wymiary: 15,5 x 18 x 5 cm

 • waga: 285 g

Zawartość zestawu

 • uchwyt filtrowy H&Y K-series
 • 4 x adapter (67 mm, 72 mm, 77 mm, 82 mm)
 • filtr polaryzacyjny CPL HD MRC - 95 mm typu "drop-in"
 • etui ochronne