Dla wygody zakupów w naszym  sklepie proponujemy kilka form płatności. Wśród nich  płatności online, tradycyjne oraz gotówkowe. Wszystkie sprawdzone i bezpieczne.

PayU logo

PayU

Najpopularniejszy w Polsce system zautomatyzowanych płatności online. Zabezpiecza transakcje, co jest korzystne zarówno dla kupującego, jak i sprzedającego. System informuje o wpłacie, dzięki czemu sklep może od razu wysłać towar. Jest najlepszym sposobem płatności dla osób, które nie przywykły długo czekać na realizację zamówienia.


PayPal logo

Paypal

Jest to system bezpiecznych płatności przy użyciu karty kredytowej. Szyfruje dane płacących, które dodatkowo przechowuje pod ścisłą ochroną. Jest pewnym sposobem na bezpieczne zakupy w Internecie. Z powodzeniem funkcjonuje na rynkach finansowych ponad 190 krajów. Pozwala dokonać płatności online przy pomocy minimalnych informacji na temat klienta, dlatego korzystanie z PayPal jest szczególnie polecane kupującym, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i prywatność.


Pobranie logo

Pobranie

Kierowane do kupujących ceniących sobie tradycyjne zakupy. Oznacza płatność za towar w momencie, gdy dostarcza go kurier. Usługa pobrania pieniędzy jest wliczona w całkowity koszt przesyłki. Ze względów bezpieczeństwa w naszym sklepie za pobraniem wysyłamy zakupy do 10 000 zł. W pozostałych przypadkach polecamy dowolną z dostępnych metod płatności online.


Przelew elektroniczny

Przelew elektroniczny tradycyjny

Polecany osobom, które preferują kontrolę na każdym kroku dokonywanej płatności. Samodzielnie wprowadzisz dane odbiorcy wraz z numerem konta, kwotą i tytułem przelewu. Wykonaj go w dogodnym dla siebie momencie, nie dłuższym niż 3 dni od dokonania zakupu.

Nasze dane do przelewu:

Fdirect sp.z o.o.
ul. Rąbieńska 18
94-227 Łódź

Numer konta w mBank:

46 1140 2004 0000 3002 3737 2891.

Przesyłki nadajemy tuż po zaksięgowaniu wpłaty, najpóźniej w następnym dniu roboczym.


Gotowka logo

Gotówka

Opcja dostępna tylko dla osób, które mają możliwość odbioru zakupionego towar w naszym punkcie w Łodzi, przy ulicy Brukowej 10. Istnieje wówczas szansa skorzystania ze wsparcia technicznego opiekunów naszych marek. Polecamy ten sposób szczególnie osobom, które cenią sobie bezpośrednie doradztwo.