• Jeśli złożysz zamówienie do godziny 13:00 i wybierzesz pobranie lub płatność natychmiastową (PayU, PayPal) jako sposób zapłaty, to Twoją paczkę nadamy jeszcze tego samego dnia. Gdy zapłacisz nam przelewem elektronicznym, to paczka wyruszy do Ciebie, jak tylko zaksięgujemy wpłatę.
  • Dajemy szeroki wybór opcji dostawy przez firmy kurierskie o najwyższych standardach usług oraz możliwość odbioru osobistego w naszym punkcie odbioru w Łodzi.
  • W Infoto, bez względu na ilość zakupionych produktów, za przesyłkę płacisz tylko raz, a każde zakupy powyżej 300 zł wyślemy na swój koszt!
  • Istnieje możliwość wysyłki towaru poza granice Polski, po uprzednim ustaleniu warunków realizacji zamówienia. Skontaktuj się z nami poprzez formularz.
DPD Logo

DPD

13 zł przedpłata

15 zł pobranie


Inpost Logo

Inpost Paczkomaty

10 zł przedpłata

15 zł pobranie

Pamiętaj, że skrytki mają ograniczone rozmiary i nie każdy przedmiot dostępny w naszym sklepie może być wysłany tą formą wysyłki. Jeśli masz wątpliwości, jaki rodzaj dostawy wybrać, skontaktuj się z nami. Na pewno pomożemy.


Infoto Logo

Odbiór osobisty

0 zł

Jest całkowicie bezpłatny. Po odbiór swojego zamówienia zapraszamy pod adres: ul. Brukowa 10, 91-341 Łódź. Przy wyborze odbioru osobistego, płatności możesz dokonać wcześniej online bądź na miejscu gotówką lub kartą płatniczą. Na miejscu czekają na Ciebie nasi doradcy, którzy pomogą zapoznać się z możliwościami i konfiguracją sprzętu.