Przetwornica napięcia Newell z modyfikowaną sinusoidą - 24 V / 230 V, 1000 W

269,00 zł

Przetwornica napięcia Newell z modyfikowaną sinusoidą - 24 V / 230 V, 1000 W to idealny wybór dla osób, które często podróżują lub chcą korzystać z ulubionych urządzeń wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do tradycyjnych gniazdek elektrycznych. Dzięki niej Twoim uniwersalnym źródłem zasilania stanie się akumulator. Urządzenie wyposażono w 2 tradycyjne gniazdka elektryczne (standard E) oraz 1 gniazdo USB-A. Do przetwornicy z łatwością podłączysz takie urządzenia jak grzałki, laptopy, smartfony, tablety, szlifierki i wiele innych. Maksymalna moc użytkowa inwertera wynosi 1000 W. W zestawie, oprócz zwykłych przewodów, znajdziesz wygodne w użyciu kable z zaciskami (klemy), które ułatwią podłączanie urządzenia do akumulatorów.

 • Produkty bezpośrednio od dystrybutora! Produkty bezpośrednio od dystrybutora!
 • Kup do 15:00. Wyślemy od razu! Kup do 15:00. Wyślemy od razu!
 • Masz 14 dni na zwrot towaru! Masz 14 dni na zwrot towaru!
 • Dostawa za granicę? Napisz do nas! Dostawa za granicę? Napisz do nas!

Przetwornica napięcia Newell z modyfikowaną sinusoidą - 24 V / 230 V, 1000 W to idealny wybór dla osób, które często podróżują lub chcą korzystać z ulubionych urządzeń wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do tradycyjnych gniazdek elektrycznych. Dzięki niej Twoim uniwersalnym źródłem zasilania stanie się akumulator. Urządzenie wyposażono w 2 tradycyjne gniazdka elektryczne (standard E) oraz 1 gniazdo USB-A. Do przetwornicy z łatwością podłączysz takie urządzenia jak grzałki, laptopy, smartfony, tablety, szlifierki i wiele innych. Maksymalna moc użytkowa inwertera wynosi 1000 W.

Przetwornica napięcia Newell z modyfikowaną sinusoidą - 24 V _ 230 V, 1000 W

Główne cechy produktu

 • uniwersalna przetwornica (inwerter / falownik) o mocy 1000 W
 • pozwala zasilać urządzenia wymagające napięcia przemiennego 230 V z akumulatorów
 • zmienia napięcia prądu stałego z akumulatora 24 V na prąd zmienny ~230 W
 • idealny wybór dla osób, które często podróżują autem, kamperem lub samochodem ciężarowym
 • pozwala skorzystać z gniazdka elektrycznego, tam, gdzie jedynym źródłem prądu jest akumulator
 • wyposażona w 2 gniazdka elektryczne (standard E) oraz 1 port USB-A
 • do przetwornicy z łatwością podłączysz m.in.: grzałkę, zasilacz do laptopa, ładowarkę do urządzeń mobilnych, szlifierkę i wiele innych urządzeń
 • port USB typu A umożliwia wygodne ładowanie popularnych gadżetów elektronicznych (smartfony, tablety, czytniki e-booków, słuchawki etc.)
 • wyposażona w szereg zabezpieczeń gwarantujących ochronę urządzeń i bezawaryjną pracę
 • ochrona przed przepięciem, zwarciem, przegrzaniem i przeładowaniem
 • bezpieczeństwo gwarantowane przez certyfikaty CE oraz RoHS
 • inteligentny system chłodzenia dopasowujący pracę wentylatora do temperatury urządzenia
 • dioda LED sygnalizująca prawidłowe działanie
 • wytrzymała obudowa o kompaktowych wymiarach

Przetwornica napięcia Newell z modyfikowaną sinusoidą - 24 V _ 230 V, 1000 W

Zyskaj niezależność!

Przetwornica napięcia Newell z modyfikowaną sinusoidą - 24 V / 230 V, 1000 W, którą często nazywa się również inwerterem lub falownikiem to niewielkie urządzenie, które pozwala zamienić prąd stały z akumulatora 24 V na prąd zmienny, z którego korzystamy w domowych gniazdkach elektrycznych. Dzięki niej zyskasz jeszcze większą niezależność podczas podróży kamperem, dalekich wycieczek samochodem lub biwaków.

Przetwornica napięcia Newell z modyfikowaną sinusoidą - 24 V _ 230 V, 1000 W

Niezawodny towarzysz podróży

Dostęp do gniazdek elektrycznych w podróży bywa problematyczny. Grzałka, czajnik lub laptop to urządzenia, których często nie da się podłączyć do power banku lub gniazda zapalniczki samochodowej. Wówczas z pomocą przychodzi przetwornica napięcia Newell z modyfikowaną sinusoidą - 24 V / 230 V, 1000 W. Nie musisz kupować nowych urządzeń elektronicznych, aby korzystać z nich w podróży. Inwerter sprawi, że akumulator 24 V pozwoli zasilać sprzęt kompatybilny wcześniej tylko z tradycyjnymi gniazdkami elektrycznymi.

Przetwornica napięcia Newell z modyfikowaną sinusoidą - 24 V _ 230 V, 1000 W

1000 W mocy

Przetwornica napięcia Newell z modyfikowaną sinusoidą - 24 V / 230 V, 1000 W oferuje maks. 1000 W mocy użytkowania i jest kompatybilna z akumulatorami o napięciu 24 V. Warto pamiętać, że moc pobierana przez urządzenie podłączone do inwertera nie powinna przekraczać 88% mocy znamionowej (w tym przypadku 1000 W). Przed zakupem wybranego modelu przetwornicy upewnij się, że jej parametry będą odpowiadały Twoim potrzebom.

W sprzedaży dostępne są również przetwornice napięcia Newell z modyfikowaną sinusoidą 12V / 230V o mocy 300 W, 500 W oraz 2000W, a także cała seria przetwornic o czystej sinusoidzie.

Przetwornica napięcia Newell z modyfikowaną sinusoidą - 24 V _ 230 V, 1000 W

Kampery i ciężarówki

Przetwornica napięcia Newell z modyfikowaną sinusoidą - 24 V / 230 V, 1000 W to znakomity wybór dla posiadaczy aut ciężarowych i kamperów. W przeciwieństwie do samochodów osobowych, gdzie zazwyczaj wykorzystywane są akumulatory 12 V, duże pojazdy wymagają dwukrotnie większego napięcia. Inwerter 24 V będzie więc najlepszym wyborem dla kierowców, którzy podróżują swoimi "domami na kółkach" lub pracują w branży transportowej.

Przetwornica napięcia Newell z modyfikowaną sinusoidą - 24 V _ 230 V, 1000 W

W ofercie marki Newell znajdziesz też przetwornice napięcia przeznaczone do pracy z akumulatorami 12 V. Jeśli chcesz podłączyć inwerter 24 V do akumulatora 12 V, konieczny będzie zakup specjalnej przejściówki.

Modyfikowana sinusoida

Przetwornice z modyfikowaną sinusoidą charakteryzują się niewielką wagą, co z pewnością docenią osoby, którym zależy na lekkości bagażu w podróży. Ich prosta konstrukcja sprawia również, że inwertery są znacznie mniej awaryjne, w porównaniu do urządzeń oferujących czysty sinus. Zastosowana technologia wpływa również na bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

Modyfikowana sinusoida czy czysty sinus?

Przetwornica napięcia Newell z modyfikowaną sinusoidą - 24 V / 230 V, 1000 W generuje przebieg napięcia zbliżony do sinusoidy. Z łatwością podłączysz do niej mniej wymagające urządzenia (np. ładowarkę do laptopa lub smartfona, grzałkę lub czajnik elektryczny). Ten falownik świetnie poradzi sobie również z elektronarzędziami (np. szlifierki kątowe lub wiertarki) wyposażonymi w silniki komutatorowe. Jeśli szukasz sposobu na zasilanie urządzeń z silnikami indukcyjnymi (np. pompy wody, lodówki, klimatyzatory), kompresorów, żarówek LED lub sprzętu Hi-Fi zalecamy zakup inwertera z prawdziwym (czystym) sinusem. Generuje on prawie identyczny przebieg w porównaniu do przebiegu w domowej sieci 230 V i daje pewność, że wymieniony sprzęt będzie działać prawidłowo.

Przetwornica napięcia Newell z modyfikowaną sinusoidą - 24 V _ 230 V, 1000 W

Pamiętaj, aby moc użytkowa falownika była odpowiednio dopasowana do urządzeń, które planujesz do niego podłączyć.

Optymalna temperatura pracy

W trosce o najwyższy komfort użytkowania i optymalny poziom bezpieczeństwa przetwornicę Newell wyposażono w automatyczny system chłodzenia. Wentylatory same dopasowują się do temperatury urządzenia, dbając o optymalne warunki pracy. Takie rozwiązanie zapewnia odpowiednią ochronę sprzętu, ale także bardzo ciche działanie.

Ochrona i bezpieczeństwo

W przetwornicy napięcia Newell z modyfikowaną sinusoidą - 24 V / 230 V, 1000 W zastosowano nowoczesny system zabezpieczający odpowiadający za ochronę urządzenia i podłączanego do niego sprzętu elektronicznego. Reguluje on proces zasilania, zapewniając jednocześnie optymalne parametry pracy. To gwarancja niezawodności i trwałości, a także odpowiedniej ochrony przed przepięciem, zwarciem, przegrzaniem i przeładowaniem.

Przetwornica napięcia Newell z modyfikowaną sinusoidą - 24 V _ 230 V, 1000 W

Kable z oczkami w zestawie

W zestawie z przetwornicą napięcia Newell z modyfikowaną sinusoidą - 24 V / 230 V, 1000 W nie zabrakło odpowiedniego zestawu kabli. Zastosowano w nich końcówki oczkowe. Kable umożliwią bezproblemowe podłączanie przetwornicy do akumulatora 24V w najbardziej wydajny sposób. Oczkowe końcówki kabli gwarantują pewne i trwałe połączenie, eliminując ryzyko przypadkowego odłączenia podczas ładowania. Dzięki temu, Twoje urządzenia zasilane z akumulatora będą działać sprawnie i niezawodnie, co pozwoli Ci skupić się na swoich zadaniach bez martwienia się o przerwy w zasilaniu.

Przetwornica napięcia Newell z modyfikowaną sinusoidą - 24 V _ 230 V, 1000 W

Specyfikacja

 • model: przetwornica napięcia Newell z modyfikowaną sinusoidą - 24 V / 230 V, 1000 W
 • znamionowe napięcie wejściowe: 220 / 230 / 240 V AC
 • moc użytkowa (stała): 1000 W
 • moc chwilowa (impulsowa): 2000 W
 • częstotliwość wyjściowa: 50 / 60 Hz
 • efektywność pracy: 88% (przy obciążeniu 100%)
 • znamionowe napięcie wejściowe: 24 V DC
 • chłodzenie: wentylatory chłodzące
 • zakres temperatury pracy: -10ºC - 40ºC
 • zakres wilgotności pracy: 20% ~ 90% RH
 • wymiary: 24 x 15 x 7,5 cm
 • waga: 1785 g

Zawartość zestawu

 • przetwornica napięcia Newell z modyfikowaną sinusoidą - 24 V / 230 V, 1000 W
 • kable do akumulatora z oczkami