• Nowość

Kamera termowizyjna do smartfona Xinfrared T2S+ - USB C

1 499,00 zł

Kamera Xinfrared T2S+ to wszechstronne i profesjonalne urządzenie termowizyjne, które podłączysz bezpośrednio do smartfona lub tabletu ze złączem USB-C. To idealne narzędzie do testowania obwodów PCB, naprawy małych komponentów elektronicznych, inspekcji systemów HVAC, identyfikacji strat ciepła, lokalizacji nieszczelności oraz monitorowania stanu maszyn. Kamera oferuje dużą precyzję pomiarów temperatury (czułość 0,04°C, dokładność ±2°C), regulowany obiektyw 8 mm oraz tryb obraz-w-obrazie (PIP). Zaawansowana aplikacja Xtherm infrared umożliwia wykonywanie zdjęć i nagrywanie filmów, które ułatwiają późniejszą analizę i raportowanie danych. W zestawie znajdziesz uchwyt ręczny, kabel przedłużający USB-C oraz etui ochronne.

 • Produkty bezpośrednio od dystrybutora! Produkty bezpośrednio od dystrybutora!
 • Kup do 15:00. Wyślemy od razu! Kup do 15:00. Wyślemy od razu!
 • Masz 14 dni na zwrot towaru! Masz 14 dni na zwrot towaru!
 • Dostawa za granicę? Napisz do nas! Dostawa za granicę? Napisz do nas!

Kamera Xinfrared T2S+ to wszechstronne i profesjonalne urządzenie termowizyjne, które podłączysz bezpośrednio do smartfona lub tabletu ze złączem USB-C. To idealne narzędzie do testowania obwodów PCB, naprawy małych komponentów elektronicznych, inspekcji systemów HVAC, identyfikacji strat ciepła, lokalizacji nieszczelności oraz monitorowania stanu maszyn. Kamera oferuje dużą precyzję pomiarów temperatury (czułość 0,04°C, dokładność ±2°C), regulowany obiektyw 8 mm oraz tryb obraz-w-obrazie (PIP). Zaawansowana aplikacja Xtherm infrared umożliwia wykonywanie zdjęć i nagrywanie filmów, które ułatwiają późniejszą analizę i raportowanie danych. W zestawie znajdziesz uchwyt ręczny, kabel przedłużający USB-C oraz etui ochronne.

Kamera termowizyjna do smartfona Xinfrared T2S+ - USB C

Główne cechy produktu

 • wszechstronna kamera termowizyjna kompatybilna ze smartfonami wyposażonymi w port USB-C
 • mnogość zastosowań: testowanie obwodów PCB, naprawa małych komponentów elektronicznych, inspekcja systemów HVAC, identyfikacja strat ciepła, lokalizacja nieszczelności, monitorowanie stanu maszyn, diagnostyka techniczna, konserwacja urządzeń
 • bezpośrednie połączenie z tabletem lub smartfonem przez złącze USB-C ("plug-and-play")
 • brak konieczności ładowania (zasilana bezpośrednio z poziomu smartfona)
 • duża precyzja pomiarów temperatury – czułość 0,04°C, dokładność ±2°C
 • regulowany obiektyw o ogniskowej 8 mm
 • możliwość obserwacji temperatury małych obiektów (nawet 0,25 mm)
 • idealny wybór do analizowania rezystorów o rozmiarze 0201
 • tryb "picture in picture" (PIP) – jednoczesne wyświetlanie obrazu termowizyjnego i standardowego
 • niska konsumpcja energii – długie działanie bez potrzeby częstego ładowania smartfona
 • zaawansowana aplikacja mobilna Xtherm infrared dostępna w Google Play
 • analiza i raportowanie danych pomiarowych
 • wyświetlanie maksymalnej, minimalnej i centralnej temperatury punktów
 • analiza temperatur na liniach i obszarach
 • zapis zdjęć i filmów w pamięci smartfona
 • sześć parametrów korekcji temperatury, które można zmienić
 • precyzyjne dostosowanie ustawień do warunków pomiarowych
 • dodatkowe akcesoria w zestawie – uchwyt ręczny z mocowaniem na smartfon i kamerę, kabel przedłużający USB-C, etui ochronne

Dziesiątki zastosowań

Kamera termowizyjna Xinfrared T2S+ to wszechstronne urządzenie, które znajdzie szerokie zastosowanie w najróżniejszych branżach. Umożliwia precyzyjne testowanie obwodów PCB oraz naprawę bardzo małych podzespołów, co jest kluczowe przy pracy z drobnymi komponentami elektronicznymi. W budownictwie i konserwacji budynków pozwala na dokładną inspekcję systemów HVAC, identyfikację strat ciepła oraz lokalizację nieszczelności. Z kolei w przemyśle, urządzenie umożliwi monitorowanie stanu maszyn i urządzeń, pomagając zapobiegać awariom i optymalizować procesy produkcyjne. Wszechstronność kamery sprawia, że jest ona nieocenionym wsparciem dla profesjonalistów działających w różnych sektorach.

Kamera termowizyjna do smartfona Xinfrared T2S+ - USB C

Precyzyjne pomiary i zaawansowane funkcje

Xinfrared T2S+ wyróżnia się wyjątkową precyzją pomiarów temperatury, z czułością wynoszącą 0,04°C i dokładnością na poziomie ±2°C. Kamerę wyposażono w regulowany obiektyw o ogniskowej 8 mm. Urządzenie umożliwia dokładne obserwowanie nawet bardzo małych przedmiotów, takich jak rezystory o wielkości 0,25 mm. Dodatkowo tryb "picture in picture" ("PIP") pozwala jednoczesne wyświetlać obraz termowizyjny oraz standardowy, co znacznie ułatwia lokalizację i identyfikację obiektów. Wszystko to sprawia, że Xinfrared T2S+ jest niezastąpionym narzędziem w diagnostyce technicznej i konserwacji urządzeń.

Lekka i łatwa w użyciu

Kamera termowizyjna do smartfona Xinfrared T2S+ - USB-C to wyjątkowo kompaktowe i lekkie urządzenie, które waży zaledwie 18 g. Dzięki bezpośredniemu połączeniu ze smartfonem przez port USB-C kamera oferuje funkcjonalność "plug-and-play", co oznacza, że jest gotowa do pracy natychmiast po podłączeniu. Brak konieczności instalacji dodatkowych sterowników sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę i szybkość działania. Wystarczy aplikacja mobilna dostępna w Google Play. Niska konsumpcja energii sprawia, że urządzenie może długo działać, bez potrzeby częstego ładowania smartfona, co jest szczególnie ważne podczas pracy w terenie.

Kamera termowizyjna do smartfona Xinfrared T2S+ - USB C

Zaawansowana aplikacja mobilna

Bezpłatna aplikacja mobilna Xtherm infrared, dostępna na platformy Android i iOS, umożliwia zaawansowaną analizę oraz raportowanie danych pomiarowych. Dzięki niej możesz w łatwy sposób wyświetlać maksymalne, minimalne oraz centralne temperatury punktów, a także analizować temperatury w obrębie linii lub wskazanych obszarów. Wymienione funkcje będą nieocenionym wsparciem podczas skomplikowanych diagnostyk technicznych. Pozwolą one błyskawicznie wykryć i rozwiązać ewentualne problemy. Zapis zdjęć i filmów w pamięci smartfona umożliwia dalszą analizę po ich wykonaniu, co pozwala na dokładne przestudiowanie danych i przygotowanie szczegółowych raportów.

Rozszerzona analiza temperatury

Kamera termowizyjna Xinfrared T2S+ oferuje sześć różnych parametrów korekcji temperatury, co umożliwia precyzyjne dostosowanie ustawień do konkretnych warunków pomiarowych. Dzięki temu użytkownik może uzyskać jeszcze dokładniejsze wyniki w różnych środowiskach. Parametry modyfikowane za pomocą suwaków bezpośrednio w aplikacji Xtherm infrared są szczególnie przydatne, gdy konieczne jest uwzględnienie różnych czynników wpływających na pomiar, takich jak warunki atmosferyczne czy odległość od obserwowanych obiektów.

Kamera termowizyjna do smartfona Xinfrared T2S+ - USB C

Pomiary w skali mikro

Kamera termowizyjna Xinfrared T2S+ będzie idealnym narzędziem, gdy chcesz zmierzyć temperaturę naprawdę małych obiektów. Dzięki możliwości obserwacji rezystorów o rozmiarze 0201 możesz dokładnie przeanalizować nawet najmniejsze komponenty elektroniczne pod kątem emitowanego ciepła. To szczególnie istotne wszędzie tam, gdzie precyzja jest kluczowa. Kamera termowizyjna do smartfona Xinfrared T2S+ pozwala na szybkie wykrycie uszkodzeń i przegrzewających się elementów, co umożliwia szybkie podjęcie działań naprawczych i zapobiega poważniejszym awariom. Taka dokładność jest nieoceniona w laboratoriach, serwisach komputerowych oraz podczas prac badawczo-rozwojowych.

Dodatkowe akcesoria

W zestawie z kamerą termowizyjną Xinfrared T2S+ znajdziesz uchwyt ręczny z mocowaniem na smartfon. Akcesorium pozwala na stabilne i jeszcze wygodniejsze przeprowadzanie pomiarów. Dołączony kabel przedłużający USB-C pozwoli w komfortowy sposób połączyć kamerę z telefonem, gdy korzystasz z uchwytu. Producent nie zapomniał też o odpowiedniej ochronie sprzętu. Usztywniane etui zapinane na suwak zapewnia bezpieczne przechowywanie i transport.

Zaawansowane możliwości pomiarowe

Xinfrared T2S+ oferuje zaawansowane możliwości pomiarowe, które przekraczają standardowe funkcje dostępne w konkurencyjnych kamerach termowizyjnych podłączanych do smartfonów. Dzięki funkcji wyświetlania maksymalnej, minimalnej i centralnej temperatury punktu oraz statystykom temperatur na punktach, liniach i obszarach, możesz dokładnie monitorować i dokumentować niezbędne parametry. Będzie to szczególnie przydatne w sytuacjach wymagających dokładnej analizy termicznej, takich jak inspekcja budynków, testowanie urządzeń elektrycznych czy badania przemysłowe.

Kompatybilna z portem USB-C

Prezentowana wersja urządzenia została zaprojektowana z myślą o pełnej kompatybilności ze smartfonami i tabletami wyposażonymi w port USB-C. Dzięki temu możesz łatwo i szybko podłączyć kamerę, bez potrzeby używania dodatkowych adapterów. Intuicyjna aplikacja Xtherm infrared, dostępna na platformy Android oraz iOS, umożliwia łatwe sterowanie i analizę danych, co czyni Xinfrared T2S+ idealnym rozwiązaniem dla profesjonalistów i amatorów, którzy korzystają z urządzeń z portem USB-C.

Kamera termowizyjna do smartfona Xinfrared T2S+ dostępna jest również w wariancie kompatybilnym z portem Lightning.

iPhone z portem USB-C – Jaki model kamery wybrać?

W 2023 roku port Lightning w nowej generacji iPhone'ów został zastąpiony gniazdem USB-C. Jeśli posiadasz jeden z najnowszych modeli urządzenia, możesz wciąż cieszyć się zaawansowanymi możliwościami kamery termowizyjnej Xinfrared T2S+. Bez względu na to którego iPhone'a posiadasz, wybierz wariant ze złączem Lightning. Jeśli jest to model od 15 w górę, należy dodatkowo wyposażyć się w specjalną przejściówkę dostępną w osobnej sprzedaży. Kamery Xinfrared ze zintegrowanym wtykiem USB-C są kompatybilne tylko z urządzeniami z systemem Android.

Innowacyjna technologia i niezawodność

Xinfrared T2S+ wyróżnia się na tle konkurencji dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym. Marka jest liderem w dziedzinie technologii obrazowania termicznego i posiada pełne prawa własności intelektualnej do swoich produktów. Dzięki temu użytkownicy mogą być pewni, że otrzymują urządzenie najwyższej jakości, które spełnia rygorystyczne branżowe standardy. Niezawodność kamery termowizyjnej Xinfrared T2S+ potwierdzają liczne testy i certyfikaty, co czyni ją idealnym narzędziem do profesjonalnych zastosowań, gdzie precyzja i stabilność działania są kluczowe.

Specyfikacja

 • model: Xinfrared T2S+ - USB-C

 • kompatybilny port: USB-C

 • obsługiwane systemy operacyjne: iOS / Android / Harmony OS

 • ogniskowa: 8 mm

 • rozdzielczość: 256 x 192 px

 • odległość między pikselami: 12 µm

 • pole widzenia (FOV): 44,9° x 33,4°

 • częstotliwość wyświetlania klatek: 25 Hz

 • czułość termiczna NETD: ≤40 mK @ 25°C, F#1.0

 • minimalna różnica temperatur (MRTD): ≤500 mK @ 25°C, F#1.0

 • zakres pomiarowy: -20°C ~ +450°C

 • dokładność pomiaru: ±2°C

 • korekcja temperatury: manualna / automatyczna

 • zużycie energii: <350 mW

 • dane pomiarowe:

  • wyświetlanie maksymalnej / minimalnej / centralnej temperatury punktu
  • statystyki i analiza temperatur mierzonych na punktach / liniach / obszarach
 • poprawa jakości obrazu: cyfrowo

 • korekcja obrazu: manualna

 • palety kolorów: white-hot, black-hot, multiple

 • archiwizacja treści: zapis video / foto

 • aplikacja mobilna: Xtherm infrared (Android/iOS)

 • aktualizacja oprogramowania: przez internet

 • narzędzia dla programistów: zestaw SDK

 • temperatura pracy: -20°C ~ +50°C

 • wymiary: 26 x 26 x 24,2 mm

 • waga: 18 g

Zawartość zestawu

 • kamera termowizyjna do smartfona Xinfrared T2S+ - USB-C
 • uchwyt ręczny z mocowaniem na smartfon i kamerę
 • kabel przedłużający USB-C
 • etui ochronne