Kamera obserwacyjna Redleaf T20WF 4K WiFi

549,00 zł

Redleaf T20WF 4K WiFi to wszechstronna kamera, którą bezprzewodowo połączysz ze swoim smartfonem za pomocą technologii WiFi oraz Bluetooth. Urządzenie oferuje szeroki zakres zastosowań – od obserwacji dzikiej przyrody, po badania terenowe, nadzór posesji lub kontrolę upraw. Dzięki panelowi solarnemu kamera może działać nieprzerwanie, bez konieczności regularnego ładowania za pomocą kabla USB-C. Urządzenie oferuje imponującą jakość zdjęć (maks. 9040 x 5072 px) oraz filmów (4K). Kamera może działać w całkowitej ciemności. Czas reakcji na ruch wynosi zaledwie 0,3 sekundy. Urządzenie jest odporne na trudne warunki atmosferyczne (norma IP66). W zestawie znajdziesz również nakładkę kamuflażową imitującą pień drzewa, która zapewnia jeszcze większą dyskrecję podczas obserwacji.

 • Produkty bezpośrednio od dystrybutora! Produkty bezpośrednio od dystrybutora!
 • Kup do 15:00. Wyślemy od razu! Kup do 15:00. Wyślemy od razu!
 • Masz 14 dni na zwrot towaru! Masz 14 dni na zwrot towaru!
 • Dostawa za granicę? Napisz do nas! Dostawa za granicę? Napisz do nas!

Redleaf T20WF 4K WiFi to wszechstronna kamera, którą bezprzewodowo połączysz ze swoim smartfonem za pomocą technologii WiFi oraz Bluetooth. Urządzenie oferuje szeroki zakres zastosowań – od obserwacji dzikiej przyrody, po badania terenowe, nadzór posesji lub kontrolę upraw. Dzięki panelowi solarnemu kamera może działać nieprzerwanie, bez konieczności regularnego ładowania za pomocą kabla USB-C. Urządzenie oferuje imponującą jakość zdjęć (maks. 9040 x 5072 px) oraz filmów (4K). Kamera może działać w całkowitej ciemności. Czas reakcji na ruch wynosi zaledwie 0,3 sekundy. Urządzenie jest odporne na trudne warunki atmosferyczne (norma IP66). W zestawie znajdziesz również nakładkę kamuflażową imitującą pień drzewa, która zapewnia jeszcze większą dyskrecję podczas obserwacji.

Kamera obserwacyjna Redleaf T20WF 4K WiFi

Główne cechy produktu

 • wszechstronna kamera obserwacyjna oferująca łączność WiFi oraz Bluetooth
 • zastosowanie: obserwacja zwierząt w naturalnym środowisku, obserwacja siedlisk, obserwacja migracji zwierząt, badania terenowe, nadzór karmników dla zwierząt, ogrodnictwo, obserwacja wzrostu roślin, leśnictwo, myślistwo, nadzór drewna, kontrola nielegalnego wywozu odpadów do lasów i kłusownictwa, nadzór nad hodowlami i uprawami, obserwacja stawów rybnych, monitoring sadów i pól, a także obserwacja działek, domów, garaży i parkingów
 • dołączony do zestawu panel solarny zapewnia nieprzerwane działanie
 • maksymalna rozdzielczość filmów 4K (3840 x 2160 @ 30 fps)
 • imponująca maksymalna rozdzielczość zdjęć 46M (9040 x 5072 px)
 • wbudowany akumulator 5000 mAh
 • możliwość ładowania akumulatora za pomocą panelu solarnego lub portu USB-C
 • nagrywanie filmów i robienia zdjęć w ciemności (diody podczerwieni)
 • zdalne sterowanie i dostęp do nagranych multimediów z poziomu aplikacji mobilnej (Android / iOS)
 • aplikacja mobilna zapewnia również podgląd obrazu w czasie rzeczywistym
 • kolorowy ekran 2,4" ułatwiający obsługę z poziomu obudowy kamery
 • możliwość nagrywania dźwięku
 • wbudowany głośnik
 • wbudowany czujnik ruchu z 3 trybami czułości
 • automatyczne nagrywanie filmów po wykryciu ruchu
 • czas reakcji na ruch wynosi zaledwie 0,3 sekundy
 • norma IP66 – zapewnia całkowitą odporność na pył i silny strumień wody z dowolnego kierunku
 • działanie w temperaturze od -20°C do 60°C
 • możliwość nagrywania video w pętli
 • zapis obrazu na kartach pamięci Micro SD (do 256 GB)
 • dołączony do zestawu pas i zestaw montażowy umożliwiający wygodną instalację kamery na drzewach
 • w zestawie również nakładka kamuflażowa imitująca pień drzewa

Imponująca jakość zdjęć i filmów

Kamera obserwacyjna Redleaf T20WF 4K WiFi umożliwia rejestrowanie filmów i zdjęć o imponujących detalach i wysokiej rozdzielczości. Szukasz sposobu, aby zidentyfikować osobę, która regularnie pozostawia śmieci na twoim terenie? A może pragniesz lepiej poznać zwyczaje zwierząt zamieszkujących okoliczny las? Ta kamera obserwacyjna umożliwi utrwalenie zdjęć w imponująco wysokiej maksymalnej rozdzielczości 9040 na 5072 pikseli. Te fotografie doskonale nadają się do druku lub wywołania w punkcie fotograficznym. Z kolei rozdzielczość 4K nagranych materiałów video zapewni świetną jakość obrazu oglądanego zarówno na małym ekranie smartfona, jak i na dużym telewizorze.

2 sposoby zasilania

Wbudowany akumulator 5000 mAh zastosowany w kamerze obserwacyjnej Redleaf T20WF 4K WiFi daje ci wyjątkową elastyczność w zakresie zasilania. Dzięki panelowi słonecznemu praca urządzenia może być kontynuowana przez wiele miesięcy bez przerwy. Po prostu umieść kamerę w strategicznym miejscu, gdzie promienie słoneczne pozwolą regularnie doładowywać akumulator. Alternatywnie, urządzenie może być ładowane poprzez port USB-C. To praktyczne rozwiązanie w sytuacjach, gdy potrzebujesz szybkiego uzupełnienia energii w akumulatorze, a nie masz dostępu do promieni słońca.

Funkcjonalny panel solarny w zestawie

Panel solarny to osobny moduł, który nie jest zintegrowany na stałe z kamerą obserwacyjną Redleaf T20WF 4K WiFi. Dzięki temu masz możliwość umieszczenia go w nieco innym miejscu, aby zapewnić sobie lepszy dostęp do promieni słonecznych. Kabel o długości 120 cm zapewni wygodne połączenie. Montaż panelu jest prosty i wszechstronny – możesz wykorzystać wkręty i kołki lub specjalny pas montażowy – tak samo, jak w przypadku samej kamery. Dodatkowo moduł solarny został wyposażony w odchylany przegub, który pozwala na precyzyjne dopasowanie kąta nachylenia względem słońca. Urządzenie, podobnie jak kamera, spełnia wymagania normy IP66.

Kamera obserwacyjna Redleaf T20WF 4K WiFi

Odporna na trudne warunki atmosferyczne

Kamera obserwacyjna Redleaf T20WF 4K WiFi spełnia normę IP66, dzięki czemu niestraszne jej silne strumienie wody i pył. Dzięki temu, gdy instalujesz ją na zewnątrz, nie musisz martwić się o zadaszenie lub dodatkowe zabezpieczenia ochronne. Szczelna obudowa zapewni prawidłowe działanie kamery zarówno podczas zamieci śnieżnej, ulewnego deszczu, jak i w trakcie wyjątkowo gorących dni. Urządzenie może pracować w temperaturze od -20°C do 60°C, dzięki czemu masz pewność, że monitoring aktywowany przez ruch będzie skuteczny zarówno latem, jak i zimą.

Doskonała widoczność również w nocy

Dzięki wykorzystaniu diod emitujących światło podczerwone kamera obserwacyjna Redleaf T20WF 4K WiFi umożliwia rejestrację wysokiej jakości czarnobiałych filmów oraz zdjęć, działając w pełnej ciemności. Podczas pracy w nocy, urządzenie aktywuje się, gdy rozpozna ruch w odległości nawet do 20 metrów. Co istotne, emitowane światło podczerwone jest całkowicie niewidoczne. Dzięki temu kamera działa dyskretnie, nie zakłócając naturalnego zachowania zwierząt.

Kamera obserwacyjna Redleaf T20WF 4K WiFi

Błyskawiczna reakcja na ruch

Aktywujący się w ciągu zaledwie 0,3 sekundy sensor ruchu doskonale sprawdza się w sytuacjach, gdzie kluczową rolę odgrywa błyskawiczny czas reakcji. Urządzenie z powodzeniem wykryje intruza lub dzikie zwierzę, z odległości aż do 20 metrów. Każde żywe stworzenie, niezależnie od pory dnia czy nocy, zostanie sfotografowane lub uwiecznione na filmie, gdy tylko zbliży się do kamery. Dodatkowo ta wszechstronna kamera pozwoli ci na stały monitoring terenu lub posiadłości, zapewniając skuteczny nadzór przez całą dobę.

Bezprzewodowa łączność WiFi i Bluetooth

Nie musisz demontować kamery Redleaf T20WF 4K WiFi za każdym razem, gdy chcesz przejrzeć zarejestrowane zdjęcia i filmy. Wszystko za sprawą aplikacji mobilnej "WILDLIFE CAM", która jest dostępna na smartfony działające pod kontrolą systemów iOS i Android. Dzięki niej zyskasz zdalny dostęp do "fotopułapki" – w tym do ustawień, zdalnego sterowania, podglądu w czasie rzeczywistym oraz zapisanych plików. Na obudowie kamery nie zabrakło też ekranu o przekątnej 2,4 oraz funkcjonalnych przycisków. Jeśli nie masz pod ręką smartfona, to właśnie za ich pomocą przejrzysz nagrania lub zmienisz ustawienia urządzenia.

Kamera obserwacyjna Redleaf T20WF 4K WiFi

Wygodny system instalacji

W zestawie z kamerą obserwacyjna Redleaf T20WF 4K WiFi znajdziesz dwa pasy, który ułatwią szybki i wygodny montaż, zarówno głównego modułu z obiektywem, jak i panelu solarnego. Wykorzystując solidne taśmy, masz pewność, że urządzenia przez wiele miesięcy pozostaną na swoim miejscu. Do zestawu dołączono również kołki i wkręty, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie uda się skorzystać z pasów montażowych.

Perfekcyjny kamuflaż

Dodatkowym elementem zestawu, który sprawia, że kamera obserwacyjna Redleaf T20WF 4K WiFi jest jeszcze bardziej wszechstronna, jest nakładka kamuflażowa imitująca pień drzewa. Panel doskonale maskuje kamerę w naturalnym otoczeniu, umożliwiając dyskretne prowadzenie obserwacji. Dzięki nakładce kamera staje się niewidoczna dla przypadkowych osób, zachowując jednocześnie pełną funkcjonalność nagrywania filmów i robienia zdjęć.

Kamera obserwacyjna Redleaf T20WF 4K WiFi

Dźwięki natury

Nagrania wideo rejestrowane przy użyciu kamery obserwacyjnej Redleaf T20WF 4K WiFi to nie tylko doskonała jakość obrazu, ale również realistycznie oddany dźwięk. Wbudowany mikrofon pozwoli uchwycić odgłosy natury, takie jak śpiew ptaków, miłosne pieśni byków zabiegających o względy łań lub nocne wycie wilków, które komunikują się w trakcie polowań. To niepowtarzalna szansa, by zanurzyć się w autentycznym dźwiękowym pejzażu przyrody.

256 GB na Twoje zdjęcia i filmy

Kamera obserwacyjna Redleaf T20WF 4K WiFi została wyposażona w gniazdo na kartę pamięci Micro SD (TF), które obsługuje nośniki o pojemności aż do 256 GB. To oznacza, że masz możliwość przechowywania setek godzin materiałów video oraz tysięcy zdjęć, bez konieczności częstego ingerowania w pliki. Dzięki temu nie musisz regularnie odwiedzać miejsca, gdzie umieszczona jest kamera, aby ręcznie usuwać zbędne dane. Dodatkowo, wykorzystując funkcję nagrywania w pętli, kamera automatycznie nadpisuje najstarsze pliki, gwarantując ciągłą rejestrację, podobnie jak w przypadku zaawansowanych kamer samochodowych.

Specyfikacja

 • model: Redleaf T20WF 4K WiFi

 • obiektyw:

  • ogniskowa – f 4,15 mm
  • przysłona – F/NO=1,6
  • pole widzenia – FOV=80°
 • obraz:

  • rozdzielczość zdjęć: 46M: 9040 x 5072; 44M: 8832 x 4960; 40M :8416 x 4736; 36М: 8000 x 4496; 30М: 7392 x 4160; 24М: 6544 x 3680; 20M: 5888 x 3312; 16M: 5376 x 3024; 12M: 4608 x 2592; 8M: 3840 x 2160; 4M: 2560 x 1440; 2M: 1920 x 1088
  • rozdzielczość filmów: 4K (3840 x 2160 @ 30 fps); 2K (2560 x 1440 @ 30 fps); 1296P (2304 x 1296 @ 30 fps); 1080P (1920 x 1080 @ 30 fps); 720P (1280 x 720 @ 30 fps); 480P (848 x 480 @ 30fps); 368P (640 x 368 @ 30fps)
 • format zapisu plików:

  • zdjęcia: JPG
  • filmy: MPEG-4 (H.264)
 • ekran: 2,4" (TFT LCD)

 • zasięg czujnika ruchu: do 20 m

 • zasięg diod podczerwieni: do 20 m

 • czas reakcji na ruch: ok. 0,3 s

 • wsparcie dla kart Micro SD (TF): do 256 GB

 • łączność:

  • WiFi – 2.4 - 2,5 GHz, 802.11 b/g/n (do 150 Mbps)
  • Bluetooth 5.0: 2.4 GHz (pasmo ISM)
 • akumulator: litowy (3,7 V / 5000 mAh)

 • zasilanie:

  • panel solarny (1,2 W)
  • USB-C
 • czas ładowania za pomocą portu USB-C:

  • 7 h (gdy kamera jest wyłączona)
  • 24 h (w trybie SETUP/ON)
 • czas ładowania za pomocą panelu solarnego: od 4 do 10 dni

 • stopień ochrony: IP66 (całkowita odporność na pył i silny strumień wody z dowolnego kierunku)

 • dopuszczalna temperatura pracy: -20 – 60ºC

 • dopuszczalna temperatura przechowywania: -30 – 70ºC

 • dopuszczalna wilgotność: 5% – 90%

 • wymiary: 138 x 136 x 30 mm (kamera bez nakładki kamuflażowej)

 • waga: 290 g (bez nakładki kamuflażowej i panelu solarnego)

Zawartość zestawu

 • kamera obserwacyjna Redleaf T20WF 4K WiFi
 • nakładka kamuflażowa imitująca pień drzewa
 • panel solarny
 • pasy montażowe
 • kabel USB-A / USB-C
 • zestaw kołków i wkrętów