Kamera obserwacyjna Redleaf RD3019 Pro

599,00 zł
Niedostępny


 • Produkty bezpośrednio od dystrybutora! Produkty bezpośrednio od dystrybutora!
 • Kup do 15:00. Wyślemy od razu! Kup do 15:00. Wyślemy od razu!
 • Masz 14 dni na zwrot towaru! Masz 14 dni na zwrot towaru!
 • Dostawa za granicę? Napisz do nas! Dostawa za granicę? Napisz do nas!

Kamera obserwacyjna Redleaf RD3019 Pro pełni rolę „fotopułapki”, która automatycznie wykrywa ruch i błyskawicznie przechodzi do trybu robienia zdjęć lub nagrywania filmów. Dzięki krótkim czasom reakcji nie umknie Ci żadna zwierzyna lub intruz, który wkroczył na Twój prywatny teren. Urządzenie Idealnie sprawdzi się wśród leśników, rolników, myśliwych, pszczelarzy i wszystkich entuzjastów fauny oraz flory, którzy chcą z ukrycia poznawać tajemnice otaczającej nas przyrody. Kamera może być zasilana na trzy sposoby - „z gniazdka”, za pomocą baterii „paluszków” lub akumulatorów NiMH (AA), które można ponownie ładować. Dzięki dwóm ostatnim rozwiązaniom nie musisz martwić się o dostęp do sieci elektrycznej, gdy chcesz zainstalować urządzenie w lesie, nad wodą, na polach lub w okolicy pomieszczeń gospodarczych. Na jednym zestawie baterii lub akumulatorów kamera może działać w trybie gotowości nawet przez 6 miesięcy! Dzięki diodom LED świecącym w paśmie podczerwieni filmy i zdjęcia mogą zostać zarejestrowane w całkowitej ciemności z odległości nawet 20 metrów. Kamera obserwacyjna Redleaf RD3019 Pro pozwoli też na wygodne sterowanie i dostęp do zapisanych na karcie pamięci multimediów z poziomu aplikacji na smartfony z systemem Android oraz iOS. Wystarczy, że znajdziesz się w odległości maksymalnie 13 metrów od urządzenia. Zdalne sterowanie pozwoli na komfortowy dostęp do ustawień i danych, bez konieczności zdejmowania "fotopułapki" z miejsca, w którym się znajduje.

Kamera obserwacyjna Redleaf RD3019 Pro przodem bokiem i pod skosem

Główne cechy produktu

 • 3-strefowy czujnik ruchu działający w zakresie 120°
 • maksymalna rozdzielczość filmów 4K
 • maksymalna rozdzielczość zdjęć 30 MPX
 • możliwość nagrywania filmów i robienia zdjęć w ciemności
 • dołączony do zestawu pas i zestaw montażowy umożliwiający wygodną instalację kamery na drzewach
 • zasilana 8 bateriami AA lub 8 akumulatorami NiMH
 • wbudowany czuły mikrofon
 • działanie w temperaturze od -20°C do 60°C
 • ekran 2,4" ułatwiający obsługę z poziomu panelu
 • do 6 miesięcy ciągłego działania w trybie gotowości
 • możliwość zabezpieczenia dostępu do danych hasłem
 • odporność na kurz i silny strumień wody
 • zapisywanie obrazu na kartach pamięci Micro SD TF (do 256 GB)
 • zdalne sterowanie i dostęp do nagranych multimediów z poziomu aplikacji mobilnej (Android/iOS)
 • zastosowanie: leśnictwo, nadzór drewna, nadzór nad hodowlami i uprawami, myślistwo, rekreacyjna obserwacja zwierząt w ich naturalnym środowisku, obserwacja siedlisk, obserwacja migracji zwierząt, badania terenowe, nadzór karmników dla zwierząt, ogrodnictwo, obserwacja wzrostu roślin, obserwacja stawów rybnych, monitoring sadów i pól, kontrola nielegalnego wywozu odpadów do lasów i kłusownictwa, a także obserwacja działek, garaży, parkingów i domów

Wrażliwa na każdy ruch

3-strefowy czujnik ruchu wykorzystany w kamerze obserwacyjnej Redleaf RD3019 Pro pozwala uchwycić ruch w zakresie 120°. Tak szeroki kąt działania sprawi, że żadne zwierzę nie przejdzie obok urządzenia niezauważone. Sensor uruchamia nagrywanie filmów lub robi zdjęcia w ciągu zaledwie 0,3 sekundy od momentu wykrycia ruchu. Dzięki temu urządzenie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zależy Ci na szybkim czasie reakcji. Kamera wykryje ruch zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy, gwarantując wysoką jakość nagrań i zdjęć. Z pomocą urządzenia zapewnisz sobie również całodobowy monitoring mienia lub posesji. Dzięki czujnemu oku kamery zidentyfikujesz każdego intruza!

Kamera obserwacyjna Redleaf RD3019 oraz lis w trawie

Posłuchaj co w lesie piszczy

Jeśli chcesz dyskretnie zarejestrować odgłosy zwierząt w ich naturalnym środowisku, wybierz kamerę obserwacyjną Redleaf RD3019 Pro wyposażoną w czuły mikrofon umożliwiający nagrywanie dźwięku. Z jej pomocą bez trudu uwiecznisz na nagraniach śpiew ptaków, nocne koncerty wyjących wilków komunikujących się podczas polowań i miłosne pieśni byków nawołujących łanie. Funkcja ta pomoże również zadbać o bezpieczeństwo Twojego mienia. Jeśli będziesz korzystać z kamery w celu identyfikacji wandali lub kłusowników, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nagrane dźwięki pomogą łatwiej rozpoznać intruzów, którzy wkroczyli na Twój teren.

Do 256 GB na Twoje filmy i zdjęcia

W kamerze obserwacyjnej Redleaf RD3019 Pro możesz umieścić kartę pamięci Micro SD TF o pojemności nawet 256 GB. Dzięki temu zarchiwizujesz zdjęcia i filmy z wielu tygodni, a nawet miesięcy. Pozwoli to zaoszczędzić czas, który trzeba byłoby poświęcić na częste wizyty w miejscu, gdzie zainstalowana jest kamera lub regularne przeglądanie zapisanych materiałów i usuwanie tych, na których nie udało się uwiecznić nic ciekawego.

Piękno natury w jakości 4K

8-megapikselowy sensor CMOS, w który wyposażono kamerę obserwacyjną Redleaf RD3019 Pro pozwala nagrywać szczegółowe filmy i robić wysokiej jakości zdjęcia, które zachwycą ilością detali i dużą rozdzielczością. Szukasz sposobu na identyfikację intruza, który regularnie wyrzuca śmieci na Twojej działce? A może chcesz z bliska przyjrzeć się zwyczajom zwierząt zamieszkujących pobliski las? Kamera obserwacyjna Redleaf RD3019 Pro pozwoli zapisać duże i wyraźne fotografie w rozdzielczości 7392 x 4160. Obrazy z powodzeniem wydrukujesz lub wywołasz w punkcie fotograficznym, zachowując mnogość detali, optymalne zagęszczenie pikseli i wysoką jakość. Dzięki rozdzielczości 4K nagrane za pomocą kamery materiały wideo zachwycą jakością zarówno podczas oglądania ich na smartfonie, jak i dużym telewizorze. W razie potrzeby klatki z filmów zamienisz też w duże i wyraźne zdjęcia, na których bez trudu rozpoznasz ludzkie twarze lub dokładnie przeanalizujesz umaszczenie podglądanych w naturalnym środowisku zwierząt.

Kamera obserwacyjna Redleaf RD3019 Pro oraz światło przebijające się między drzewami

Do 6 miesięcy działania na 1 zestawie baterii

Kamera obserwacyjna Redleaf RD3019 Pro może być zasilana bateriami lub akumulatorami LR6 (AA). Zestaw 8 popularnych „paluszków”, które kupisz w niemal każdym sklepie lub kiosku pozwoli na 6 miesięcy ciągłego działania urządzenia w trybie gotowości. Przez ten czas zdjęcia lub filmy będą wykonywane zawsze wtedy, gdy w pobliżu kamery zostanie wykryty ruch. Poziom naładowania baterii i akumulatorów w wygodny sposób sprawdzisz z poziomu aplikacji mobilnej współpracującej z urządzeniem. A jeśli korzystasz z urządzenia w pobliżu swojego gospodarstwa i możesz doprowadzić do niego przewód, na obudowie znajdziesz dodatkowe gniazdo pozwalające skorzystać z zasilacza.

Zasilacz nie jest dołączony do zestawu i w razie potrzeby należy dokupić go oddzielnie.

otwarta kamera obserwacyjna Redleaf RD3019 Pro

Nie straszny jej żaden deszcz

Kamera obserwacyjna Redleaf RD3019 Pro spełnia normę IP66, dzięki czemu niestraszne jej silne strumienie wody i pył. Dzięki temu, gdy instalujesz ją na zewnątrz, nie musisz martwić się o zadaszenie lub dodatkowe zabezpieczenia ochronne. Szczelna obudowa zapewni prawidłowe działanie kamery zarówno podczas zamieci śnieżnej, ulewnego deszczu, jak i w trakcie wyjątkowo gorących dni. Urządzenie może pracować w temperaturze od -20°C do 60°C, dzięki czemu masz pewność, że monitoring aktywowany przez ruch będzie skuteczny zarówno latem, jak i zimą.

Kamera obserwacyjna Redleaf RD3019 Pro oraz mokre liście

Nocne zdjęcia w podczerwieni

W ciągu dnia kamera Redleaf RD3019 Pro pozwala na nagrywanie szczegółowych i kolorowych filmów w jakości 4K. Po zmroku urządzenie automatycznie przełącza się w tryb nocny, który wykorzystuje 40 diod święcących w paśmie podczerwieni. Kamera rejestruje wówczas wysokiej jakości czarno-białe materiały wideo i zdjęcia, w całkowitej ciemności. Pracujący w nocy detektor zadziała nawet wtedy, gdy zwierzęta, ludzie lub jakiekolwiek inne źródła ruchu pojawią się w odległości 20 metrów od urządzenia. Co ważne, pasmo podczerwieni jest całkowicie niewidoczne gołym okiem. Zapobiega to płoszeniu zwierząt, które mogłyby wystraszyć się tradycyjnego „flesza”.

Zdalny dostęp z poziomu smartfona

Mając do dyspozycji bezprzewodową łączność Wi-Fi oraz Bluetooth nie musisz zabierać kamery z miejsca, w którym została zainstalowana, za każdym razem, gdy chcesz sprawdzić, jakie zdjęcia i filmy udało się zarejestrować. Wystarczy, że znajdziesz się w zasięgu do 13 metrów od urządzenia. Kamera współpracuje z aplikacją mobilną "Hunting Camera 4K”, która działa na smartfonach z systemem Android oraz iOS. Z jej pomocą zdalnie pobierzesz pliki zapisane na karcie pamięci lub skonfigurujesz swoją „fotopułapkę” według określonych potrzeb. Dzięki temu rozwiązaniu kamera zainstalowana w nietypowej lokalizacji nie musi być demontowana za każdym razem, gdy chcesz zmienić jej ustawienia lub zapoznać się z nagranym materiałem. Kamerą obserwacyjną Redleaf RD3019 Pro można również zarządzać z poziomu 2,4-calowego ekranu IPS. Jeśli nie zależy Ci na zdalnym dostępie, wszystkie pliki możesz również skopiować do swojego komputera za pomocą dołączonego do zestawu kabla, który podłączysz przez gniazdo mini USB znajdujące się na obudowie kamery.

Kamera obserwacyjna Redleaf RD3019 Pro obsługiwana z poziomu smartfona

Wygodny montaż

W zestawie z kamerą obserwacyjną Redleaf RD3019 Pro znajdziesz specjalny pas oraz zestaw akcesoriów montażowych, które ułatwią szybką i wygodną instalację urządzenia w dowolnym miejscu. Dzięki temu masz pewność, że urządzenie przez wiele miesięcy utrzyma swoją pozycję, nawet jeśli będzie ono zainstalowane wysoko na drzewie. Wyjątkowa obudowa imitująca leśny kamuflaż sprawi, że kamera nie będzie rzucać się w oczy - zarówno mieszkańców lasu, jak i intruzów.

Ochrona i bezpieczeństwo

Dostęp do plików i ustawień kamery obserwacyjnej Redleaf RD3019 Pro możesz zabezpieczyć hasłem. Nawet jeśli osoby trzecie wejdą w posiadanie kamery, bez kodu nie będą mogły sprawdzić, jakie dane znajdują się na nośniku. To jednak nie wszystko. Dzięki specjalnym otworom znajdującym się na obudowie, urządzenie możesz zabezpieczyć również w sposób fizyczny, korzystając z kłódki. Otwarcie szczelnej obudowy będzie wówczas znacznie trudniejsze, co może zniechęcić przypadkowe osoby, które znajdą kamerę np. w lesie.

Specyfikacja

 • model: Redleaf RD3019 Pro
 • obraz:

  • rozdzielczość zdjęć: 30M: 7392 x 4160, 24M: 6544 x 3680, 20M: 5888 x 3312, 16M: 5376 x 3024, 12M: 4608 x 2592, 8M: 3840 x 2160, 4M: 2560 x 1440, 2M: 1920 x 1088
  • rozdzielczość filmów: 4K (3840 x 2160 30kl/s), 2K (2560 x 1440, 30kl/s), 1296P (2304 x 1296, 30kl/s), 1080P (1920 x 1080, 30kl/s), 720P (1280 x 720, 30 kl/s), 480P (848 x 480, 30kl/s), 368P (640 x 368, 30 kl/s)
  • sensor obrazu: CMOS, 8.0 MP (1/2,9")
  • obiektyw: F=4.3, F/NO=2.0, FOV=80°, automatyczny filtr podczerwieni
  • czas reakcji na ruch: ok. 0,3 s
  • ostrzenie: od 1 m do nieskończoności (tryb dzienny) / od 3 do 20 metrów (tryb nocny)
  • wyświetlacz: 2.4" IPS, 320x240 px (RGB)
  • format zapisu: JPEG (zdjęcia) / MPEG-4, H.264 (filmy)
 • dźwięk

  • mikrofon: 48 dB o dużej czułości
  • głośnik: 1 W, 85 dB
 • łączność:

  • WiFi: 2.4 ~ 2,5 GHz, 802.11 b/g/n (do 150 Mbps)
  • Bluetooth 5.0: 2.4 GHz (pasmo ISM)
 • czujnik ruchu:

  • zasięg centralnego sensora ruchu: 60°
  • zasięg bocznych sensorów: 30° z każdej strony
  • całkowity zasięg czujników ruchu: 120°
  • reakcja czujników: do 20 metrów
  • czułość sensorów: 3 tryby reakcji na ruch (wysoki, średni, niski)
 • źródło zasilania:

  • 8 baterii AA (LR6) / 8 akumulatorów NiMH (AA) z niskim poziomem samoistnego rozładowania / zewnętrzne zasilanie o napięciu 6V i minimalnym prądzie ładowania 1,5 A
  • do 6 miesięcy działania w trybie "standby"
 • tryb nocny:

  • przełączanie do trybu nocnego (podczerwień): automatyczne
  • oświetlacz IR: 40 diod LED (850 nm)
  • zasięg: 20 m
 • stopień ochrony: IP66 (całkowita odporność na pył i silny strumień wody z dowolnego kierunku)

 • złącza: Mini USB 2.0

 • kompatybilność aplikacji mobilnej: od iOS 9.0 / od Android 5.1

 • wsparcie dla kart Micro SD TF: do 256 GB

 • wymiary: 135 mm x 103 mm x 75 mm

Zawartość zestawu

 • kamera obserwacyjna Redleaf RD3019 Pro
 • pas montażowy
 • zestaw akcesoriów montażowych
 • przewód USB A - Mini USB