Laowa

Marka Laowa została stworzona przez firmę Venus Optics w Chinach. Jej założyciele to wizjonerzy, którzy za cel postawili sobie stworzenie czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego na rozbudowanym rynku optyki użytkowej. Można śmiało stwierdzić, że dokonali tego z dużym powodzeniem.

Laowa jest producentem, który wyróżnia się oferowanymi przez siebie rozwiązaniami, a poziom specjalizacji, jaki firma osiąga, jest imponujący.

Fundamentem działalności marki są perfekcyjne i uwielbiane przez klientów obiektywy makro. Ich szeroka gama sięga od niepowtarzalnych obiektywów szerokokątnych, przez standardowe ogniskowe z dwukrotnym powiększeniem obrazu, aż po specjalistyczną konstrukcję do zadań specjalnych, obiektyw Laowa Probe i Periprobe.

W ostatnich latach Laowa śmiało poczyna sobie również na rynku obiektywów dedykowanych filmowcom.

Chińscy producenci od dawna mogą śmiało konkurować z dotychczasowymi liderami rynku fotograficznego. Jakość wykonania ich towarów stoi na bardzo wysokim poziomie.  Różnorodność rozwiązań technicznych oraz szeroka gama towarów zadowala profesjonalistów poszukujących dla siebie nieco tańszego, lecz spełniającego wysokie oczekiwania klienta towaru. 

W ofercie 202 prod.

Pokazano 1-12 z 202 pozycji
Pokazano 1-12 z 202 pozycji