Adapter bagnetowy Techart TZC-01 - Canon EF / Nikon Z

1 299,00 zł
Brutto

Adapter bagnetowy Techart TZC-01 pozwala zamontować wiele legendarnych obiektywów dostępnych dla systemu Canon EF na aparatach bezlusterkowych z serii Nikon Z. To niezwykle zaawansowane urządzenie, które daje możliwość zachowania wszystkich oryginalnych funkcji obiektywu, takich jak stabilizacja obrazu, autofocus oraz sterowanie przysłoną.

Ostatnie sztuki

 • Produkty bezpośrednio od dystrybutora! Produkty bezpośrednio od dystrybutora!
 • Kup do 15:00. Wyślemy od razu! Kup do 15:00. Wyślemy od razu!
 • Masz 14 dni na zwrot towaru! Masz 14 dni na zwrot towaru!
 • Dostawa za granicę? Napisz do nas! Dostawa za granicę? Napisz do nas!

Adapter bagnetowy Techart TZC-01 pozwala zamontować wiele legendarnych obiektywów dostępnych dla systemu Canon EF na aparatach bezlusterkowych z serii Nikon Z. To niezwykle zaawansowane urządzenie, które daje możliwość zachowania wszystkich oryginalnych funkcji obiektywu, takich jak stabilizacja obrazu, autofocus oraz sterowanie przysłoną.

Adapter bagnetowy Techart TZC-01 zamocowany na aparacie Nikon Z z obiektywem Canon 40 mm

Autofocus, stabilizacja, przysłona

Techart TZC-01 zapewnia sprawne i szybkie działanie systemu autofocus w trybach AF-S, AF-C, AF-F, wykrywanie twarzy / oczu w trybie AF oraz manualne ustawianie ostrości w trybie MF. Adapter wspiera układy stabilizacji obrazu, funkcję timelapse oraz zapewnia przeniesienie danych EXIF z obiektywu do aparatu. Autofocus z detekcją fazy (PDAF) działa równie skutecznie jak ten używany z natywnymi obiektywami z mocowaniem Nikon Z oraz adapterem FTZ. Techart TZC-01 pozwoli Ci wykorzystać pełen potencjał obiektywów z mocowaniem Canon EF na bezlusterkowcach Nikona.

Adapter bagnetowy Techart TZC-01 - Canon EF / Nikon Z widziany z przodu i z tyłu

Canon, Sigma, Tamron, Tokina, Zeiss…

Na rynku foto - video znaleźć można wiele wspaniałych obiektywów wyposażonych w mocowanie Canon EF, produkowanych przez niezależne marki. Techart TZC-01 umożliwia współpracę nie tylko z obiektywami produkowanymi przez firmę Canon, ale także z konstrukcjami innych producentów, takich jak Sigma, Tamron, Tokina czy Zeiss.

UWAGA! PRODUCENT NIE ZALECA MONTAŻU OBIEKTYWÓW MARKI SAMYANG, ROKINON I OBIEKTYWÓW MANUALNYCH ZA POMOCĄ ADAPTERA. KOMPATYBILNOŚĆ Z WSPOMNIANYMI OBIEKTYWAMI MOŻE ULEC ZMIANIE WRAZ Z KOLEJNYMI AKTUALIZACJAMI.

Dodatkowy przycisk funkcyjny

Nowy przycisk funkcyjny umożliwia adapterowi zapamiętanie i odtworzenie dystansu ustawionego przez autofocus. Przykładowo, jeżeli ustawisz ostrość na obiekcie oddalonym o 2 metry i naciśniesz przycisk przez 2 sekundy, to adapter zapamięta tę odległość. Po zmianie odległości ostrzenia i ponownym naciśnięciu przycisku, aparat błyskawicznie ustawi ostrość na zapamiętaną wartość 2 metrów.

Adapter bagnetowy Techart TZC-01 - Canon EF / Nikon Z widziany pod kątem z dekielkiem

Zawsze na czasie

Aby adapter był zawsze kompatybilny z najnowszymi obiektywami oraz aparatami, producent umożliwia aktualizację jego oprogramowania. Wystarczy podłączyć adapter do komputera za pomocą kabla USB oraz załączonej w zestawie stacji i wgrać najnowszy software. Praca na aktualnej wersji oprogramowania pozwoli Ci uzyskać najlepsze rezultaty.

UWAGA! OPROGRAMOWANIE ADAPTERA TECHART TZC-01, PODOBNIE JAK OPROGRAMOWANIE INNYCH ADAPTERÓW BAGNETOWYCH DOSTĘPNYCH NA RYNKU, OPIERA SWOJE DZIAŁANIE NA WYNIKACH INŻYNIERII ODWROTNEJ. POMIMO NAJSZCZERSZYCH CHĘCI ORAZ OGROMNEJ ILOŚCI PRACY WŁOŻONEJ W ROZWÓJ OPROGRAMOWANIA NIE JESTEŚMY W STANIE ZAGWARANTOWAĆ PEŁNEJ FUNKCJONALNOŚCI URZĄDZENIA ZE WSZYSTKIMI OBIEKTYWAMI ORAZ APARATAMI. AKTUALNA LISTA ZNANYCH PROBLEMÓW DOSTĘPNA JEST NA STRONIE PRODUCENTA POD ADRESEM WWW.TECHARTPRO.COM

Specyfikacja

 • model: Techart TZC-01
 • mocowanie obiektywu: Canon EF
 • mocowanie korpusu: Nikon Z
 • waga: 110 g (bez dekielków)
 • wymiary: ⌀6,8 x 3,3 cm (bez dekielków)

Kompatybilność

 • obiektywy z mocowaniem Canon EF
 • aparaty bezlusterkowe Nikon Z6 / Z7
UWAGA! DOKŁADNA LISTA KOMPATYBILNOŚCI DOSTĘPNA NA STRONIE PRODUCENTA WWW.TECHARTPRO.COM

Zawartość zestawu

 • adapter bagnetowy Techart TZC-01 - Canon EF / Nikon Z
 • dekielek na przód adaptera
 • dekielek na tył adaptera (stacja dokująca)

Zobacz także