Zestaw do beprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic UwMic9S Kit 1 (RX9 + TX9)

1 149,00 zł

Saramonic UwMic9S to ulepszona wersja flagowego zestawu do bezprzewodowej transmisji dźwięku UwMic9, który w ostatnich latach podbił świat produkcji YouTube, streamów online, vlogów, wywiadów oraz konferencji, realizowanych zarówno przez zawodowców, jak i amatorów. Nowe funkcje i rozwiązania umożliwią użytkownikom tworzenie jeszcze lepszych filmów, audycji i podcastów!

Ostatnie sztuki

 • Produkty bezpośrednio od dystrybutora! Produkty bezpośrednio od dystrybutora!
 • Kup do 15:00. Wyślemy od razu! Kup do 15:00. Wyślemy od razu!
 • Masz 14 dni na zwrot towaru! Masz 14 dni na zwrot towaru!
 • Dostawa za granicę? Napisz do nas! Dostawa za granicę? Napisz do nas!

Saramonic UwMic9S to ulepszona wersja flagowego zestawu do bezprzewodowej transmisji dźwięku UwMic9, który w ostatnich latach podbił świat produkcji YouTube, streamów online, vlogów, wywiadów oraz konferencji, realizowanych zarówno przez zawodowców, jak i amatorów. Nowe funkcje i rozwiązania umożliwią użytkownikom tworzenie jeszcze lepszych filmów, audycji i podcastów! Odbiornik RX9S i nadajnik TX9S, które znajdziesz w zestawie, wyposażono w pojemne wbudowane baterie, które pozwolą na 8 godzin nieprzerwanej pracy. Nowością są tutaj dodatkowe wejścia audio, fizyczne przełączniki wyciszające nagrywanie z poszczególnych źródeł dźwięku, a także odkręcane anteny, które możesz ustawić pod dowolnym kątem. Nowoczesne podzespoły zamknięto w lekkiej i mocnej obudowie wykonanej z najwyższej jakości stopów aluminium, która nie tylko profesjonalnie wygląda, ale także świetnie chroni przed obiciami i upadkami. Idealną jakość dźwięku zapewnia profesjonalny mikrofon krawatowy Saramonic DK3A, który zaprojektowano specjalnie z myślą o nagrywaniu wymagających dialogów. Do zestawu dołączono również pancerną walizkę, która ułatwi transport i przechowywanie urządzeń. Niech dźwięk w Twoich filmach, audycjach i podcastach wkroczy na zupełnie nowy poziom! Zestaw Saramonic UwMic9S UwMic9S Kit1 (RX9S + TX9S) zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby komentarze o tym, że kiepsko Cię słychać raz na zawsze zniknęły spod Twoich filmów na YouTube.

Główne cechy zestawu do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic UwMic9S Kit 1 (RX9S + TX9S)

 • zestaw z 1 nadajnikiem i 1 odbiornikiem
 • czytelny wyświetlacz OLED umożliwiający szybkie sprawdzenie parametrów nagrywania
 • profesjonalna jakość transmitowanego dźwięku
 • redukcja szumów o niskiej częstotliwości
 • szybkie parowanie za pomocą portów podczerwieni
 • fizyczne przełączniki umożliwiające wyciszenie wybranego kanału
 • odpinana obrotowa antena 360°
 • wbudowana bateria działająca do 8 godzin na jednym ładowaniu
 • dodatkowe źródło zasilania dzięki wykorzystaniu portu USB-C DC 5V
 • możliwość rozdzielenia sygnału na niezależne kanały: lewy i prawy
 • wejście liniowe
 • lekka walizka dołączona do zestawu

Zestaw bezprzewodowy Saramonic Blink500 Pro B1 (RX + TX)

Lekkie i niezawodne

W zestawie do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic UwMic9S Kit1 znajdziesz profesjonalny nadajnik i odbiornik, których obudowy wykonano z wytrzymałego stopu aluminium. Urządzenia są dzięki temu lekkie i odporne na niespodziewane obicia i upadki, które są przecież nieodłącznym elementem pracy na planie zdjęciowym, w teatrze, telewizji lub domu kultury.

Zapis dźwięku na dwóch różnych urządzeniach

Odbiornik UwMic9S RX9S umożliwia nagrywanie stereofonicznego dźwięku za pomocą zewnętrznego recordera lub aparatu, którym filmujesz. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby rozdzielić sygnał na dwa osobne kanały. To rozwiązanie pozwoli zarejestrować audio na różnych urządzeniach, dając Ci pewność, że w razie awarii któregoś z nich, możesz liczyć na kopię zapasową!

Wielowarstwowe nagrania

Wybierając zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic UwMic9S Kit1 (RX9S + TX9S) poznasz prawdziwą moc wielowarstwowego nagrywania ścieżek! Odbiornik RX9S wyposażono w dodatkowe gniazdo mini Jack 3,5 mm, do którego wepniesz dodatkowy mikrofon lub inne źródło sygnału. W ten sposób z łatwością zmiksujesz głos zbierany przez nadajnik razem z muzyką tła, dźwiękami filmów wykorzystywanych w prezentacjach multimedialnych lub oprawą audio stworzoną specjalnie dla potrzeb Twoich materiałów wideo. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby do gniazda "Mic / Line" podłączyć kolejny mikrofon i powiększyć liczbę gości zaproszonych do Twojego programu!

Zestaw bezprzewodowy Saramonic Blink500 Pro B1 (RX + TX)

Dodatkowe źródło dźwięku

Masz pomysł na to, aby uzupełnić swoje nagrania o kolejne źródła dźwięku, a nie chcesz inwestować w dodatkowe urządzenia, takie jak miksery lub interfejsy audio? Wybierając zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic UwMic9S Kit1 możesz to zrobić także z poziomu nadajnika! Moduł TX9S wyposażono w dodatkowe wejście liniowe, które umożliwi podłączenie drugiego mikrofonu lub urządzenia audio. Dzięki temu Twój sprzęt będzie rozwijał się razem z Tobą, bez konieczności inwestowania w nowe urządzenia!

Zestaw bezprzewodowy Saramonic Blink500 Pro B1 (RX + TX)

Pozbądź się szumów!

Wiatr, gwar ulicy lub sąsiad robiący remont za ścianą nie zakłócą Twoich nagrań, jeśli skorzystasz ze specjalnego trybu "low-cut", który oferuje zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic UwMic9S Kit1. Innowacyjna funkcja pozwala obciąć niskie częstotliwości, zmniejszając tym samym poziom niepożądanego hałasu. Głos jest dzięki temu nagrywany wyraźniej, a wszystkie momenty, w których Ty lub Twoi rozmówcy przestajecie mówić nie są zakłócane przez szumy!

Zestaw bezprzewodowy Saramonic Blink500 Pro B1 (RX + TX)

Nigdy nie zabraknie Ci mocy!

Odbiornik i nadajnik wchodzące w skład zestawu UwMic9S Kit1 wyposażono w pojemne akumulatory, które zapewniają do 8 godzin nieprzerwanej transmisji dźwięku. Nie musisz już martwić się o zapas baterii "paluszków". Jeśli Twoja sesja nagraniowa się przedłuży, po prostu podłącz mikroporty do powerbanku, ładowarki lub komputera za pomocą dołączonego do zestawu przewodu USB-C i ładuj je w trakcie pracy! O konieczności uzupełnienia mocy w urządzeniach poinformują Cię czytelne wskaźniki LED. Sam proces pełnego ładowania potrwa od 1 do 2 godzin!

Zestaw bezprzewodowy Saramonic Blink500 Pro B1 (RX + TX)

Błyskawiczna synchronizacja

Zależy Ci na ekspresowym zestrojeniu fal nadajnika i odbiornika? Z zestawem UwMic9S Kit1 to bardzo proste. Skorzystaj z funkcji "Auto Scan", aby oddalone od siebie urządzenia wykryły swoją obecność, lub zbliż je do siebie, wykorzystując porty podczerwieni (RF). Niezależnie od tego, czy nagrywasz vlogi, wywiady, podcasty lub filmy dokumentalne, masz pewność, że czas potrzebny na synchronizację urządzeń ograniczy się do zaledwie kilku sekund. Twoi rozmówcy nigdy nie będą rozpraszani nieoczekiwanymi przerwami w nagraniach!

Zestaw bezprzewodowy Saramonic Blink500 Pro B1 (RX + TX)

Innowacyjne odkręcane anteny 360°

Zarówno odbiornik, jak i nadajnik wchodzące w skład zestawu do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic UwMic9S Kit1 wyposażono w innowacyjne anteny 360°. Aby zapewnić sobie wygodny transport i jeszcze większy komfort pracy, w każdej chwili możesz je odkręcić od mikroportów. Anteny wyposażono również w wyjątkowe głowice 360°, które zapewniają pełną dowolność w kwestii ich ustawienia. To innowacyjne rozwiązanie sprawi, że w razie jakichkolwiek zakłóceń, możesz jeszcze precyzyjniej nadawać i odbierać fale radiowe!

Zestaw bezprzewodowy Saramonic Blink500 Pro B1 (RX + TX)

Profesjonalny odsłuch zawsze pod ręką

Na obudowie odbiornika RX9S znajdziesz gniazdo mini Jack 3,5 mm, które umożliwi wygodne podłączenie słuchawek. Możliwość monitorowania nagrywanych rozmów, wywiadów i wypowiedzi pozwoli Ci łatwiej wyłapać wszelkie niepożądane dźwięki, trzaski i szumy, których mogłeś/aś nie usłyszeć gołym uchem. Odsłuch to również najlepszy sposób na wyeliminowanie pomyłek lub przejęzyczeń. Dzięki monitorowaniu nagrań z poziomu słuchawek żadne przykre niespodzianki związane z dźwiękiem nie zaskoczą Cię podczas montażu Twoich filmów lub podcastów!

Zestaw bezprzewodowy Saramonic Blink500 Pro B1 (RX + TX)

Nagrania na zewnątrz - z bliska lub z daleka

Dobór najlepszych optymalnych częstotliwości sprawi, że sygnał z innych nadajników radiowych działających w otoczeniu nigdy nie przedostanie się do Twoich nagrań. Odległość między nadajnikiem TX9S i odbiornikiem RX9S na otwartym terenie może wynosić nawet do 100 metrów, a rejestrowany dźwięk wciąż pozostanie krystalicznie czysty i niczym niezakłócony. Ponadto, wśród akcesoriów dołączonych do mikrofonu krawatowego Saramonic DK3A znajdziesz wyjątkową osłonę typu „deadcat” z opaska zaciskającą, która zapewnia stabilne mocowanie na mikrofonie. Dzięki niej znacząco zredukujesz szumy, które mogłyby wpłynąć na jakość dźwięku rejestrowanego w trudnych warunkach atmosferycznych.

Pełna kontrola nad źródłami dźwięku

Na obudowie odbiornika RX9S znajdziesz fizyczne przełączniki ON-OFF. Dzięki nim w ciągu jednej sekundy wyciszysz lub ponownie aktywujesz dźwięk odbierany z określonego źródła. Nie musisz robić tego z poziomu menu urządzenia, dzięki czemu praca na planie przebiega sprawniej i szybciej. A jeśli nie masz pewności, jaki sygnał dociera do odbiornika, jeden rzut oka na kolorową diodę LED wystarczy, aby sprawdzić, czy któryś z nadajników jest wyłączony lub wyciszony!

Zestaw bezprzewodowy Saramonic Blink500 Pro B1 (RX + TX)

Zawsze na swoim miejscu

W zestawie Saramonic UwMic9S Kit1 znajdziesz szereg akcesoriów umożliwiających wygodny montaż mikroportów. Specjalny adapter pozwoli zamocować odbiornik na aparacie lub statywie. Z kolei mocowania do paska ułatwią szybkie i sprawne przepinanie nadajników podczas nagrywania wywiadów, lub reporterskich setek. Wszystkie gniazda mini Jack 3,5 mm wyposażono również w zabezpieczające blokady, które uchronią Cię przed niespodziewanym wypięciem przewodów od mikrofonów, słuchawek lub innych urządzeń podłączonych do tego wszechstronnego zestawu.

Profesjonalna walizka ochronna

Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic UwMic9S Kit1 (RX9 + TX9) zawiera specjalną walizkę wyposażoną w wygodny uchwyt i solidne mechanizmy zatrzaskowe. Jej wnętrze kryje idealnie wyprofilowane przegródki, umożliwiające bezpieczny transport odbiornika, nadajników i wszystkich dodatkowych akcesoriów. Ponadto wnętrze skrzynki w całości wypełniono elastycznym tworzywem, które zapewni najwyższy poziom ochrony sprzętu.

Zestaw bezprzewodowy Saramonic Blink500 Pro B1 (RX + TX)

Specyfikacja

Nadajnik TX9S

 • model: Zestaw do bezprzewodowej transmisji dźwięku Saramonic UwMic9S Kit 1 (RX9S + TX9S)
 • typ transmisji: UHF
 • modulacja: GFSK
 • zasięg działania: do 100 m
 • gniazdo wejściowe: 2 x mini Jack 3,5 mm (Mic / Line)
 • wymagania dotyczące zasilania: wbudowana bateria litowo-jonowa lub USB-C DC 5V
 • pojemność baterii: 2000 mAh
 • żywotność baterii: około 8 godzin
 • referencyjny poziom wejścia audio: -60 dBv (wejście Mic, tłumienie 0 dB)
 • stosunek sygnału do szumu: > 75 dB
 • latencja: 12 ms
 • przesterowanie dźwięku: < 0,2%
 • materiał: stop aluminium
 • waga: ok. 157 g
 • wymiary: 220 x 64 x 25 mm

Odbiornik RX9S

 • typ transmisji: UHF
 • modulacja: GFSK
 • zasięg działania: do 100 m
 • gniazdo wyjściowe: 2x mini Jack 3,5 mm
 • gniazdo wejściowe: 1 x mini Jack 3,5 mm (Mic / Line)
 • gniazdo słuchawkowe: mini Jack 3,5 mm
 • wymagania dotyczące zasilania: wbudowana bateria litowo-jonowa lub USB-C DC 5V
 • pojemność baterii: 2000 mAh
 • żywotność baterii: około 8 godzin
 • czułość: -95 dBm
 • stosunek sygnału do szumu: > 75 dB
 • latencja: 12 ms
 • przesterowanie dźwięku: < 0,2%
 • materiał: stop aluminium
 • waga: ok. 193 g
 • wymiary: 220 x 64 x 25 mm

Zawartość zestawu

 • 1x odbiornik RX9S
 • 1 x nadajnik TX9S
 • 1 x mikrofon krawatowy Saramonic DK3A
 • 1 x rozgałęźnik Saramonic SR-C2004 z mini Jack TRS 2x mini Jack TRS
 • 1 x kabel audio Saramonic SR-UM10-C35XLR - mini Jack / XLR
 • 2 x kabel do ładowania USB-C do USB-A (120 cm)
 • 1 x kabel mini Jack 3,5 mm TRS / kabel mini Jack 3,5 mm TRS
 • 3 x antena
 • 2 x mocowanie do paska
 • 1 x adapter do mocowania na aparacie lub statywie
 • 1 x walizka

Zobacz także