Zestaw soczewek makro Foxfoto - 67 mm

89,00 zł
Brutto
Niedostępny


  •  Produkty bezpośrednio od dystrybutora! Produkty bezpośrednio od dystrybutora!
  •  Kup do 13:00. Wyślemy od razu! Kup do 13:00. Wyślemy od razu!
  • Masz 14 dni na zwrot towaru! Masz 14 dni na zwrot towaru!
  • Dostawa za granicę? Napisz do nas! Dostawa za granicę? Napisz do nas!

Soczewki makro są niezwykle wygodnym oraz skutecznym sposobem na wejście w świat makrofotografii! Zwiększenie skali odwzorowania wymaga jedynie nakręcenia soczewki na obiektyw - działają podobnie jak szkło powiększające. Nie zakłócają pomiaru światła oraz pracy systemu Auto-Focus. Idealnie nadają się do fotografowania takich obiektów jak: monety, znaczki, biżuteria, owady, rośliny.

Soczewki przykręca się do tulejki/obiektywu aparatu z gwintem 67mm. W tym momencie można już przystąpić do robienia zdjęć. Nie jest konieczne przełączanie aparatu w tryb makro, jednak włączenie tej funkcji pozwoli dodatkowo zmniejszyć odległość od fotografowanego przedmiotu.

Soczewki można łączyć ze sobą wkręcając jedną w drugą. Moc takiego zestawu jest równa sumie mocy poszczególnych soczewek.

SPECYFIKACJA:

Soczewki wykonane są z wysokiej jakości szkła optycznego, które zapewnia ostre i obfite w szczegóły obrazy. Są wygodne w użyciu, nie mają wpływu na jasność obiektywu, oraz nie zakłócają pomiaru światła, czy pracy autofocus'a.

Soczewki makro zwiększają skalę odwzorowania obiektywu poprzez zmniejszenie jego ogniskowej.

Zdolność skupiająca soczewek wyrażona jest w dioptriach: +1, +2, +4, +10. Im wyższa wartość, tym większa zdolność skupiająca. Skala odwzorowania soczewki jest tym większa, im większa jest jej zdolność skupiająca i im większa jest ogniskowa użytego obiektywu.

Przy ogniskowej 100mm i soczewce +4 dioptrie skala odwzorowania wynosi 1:2,5 - wystarcza to do fotografowania kwiatów, czy motyli. Odległość przedmiotowa wynosi ok. 25cm.

Przy ogniskowej 100mm i soczewce +10 dioptrii skala odwzorowania wynosi 1:1 - pozwala to na uzyskanie dużych powiększeń przydatnych, np. przy fotografowaniu małych obiektów, (np. owady).

W zestawie

Soczewki Close-Up: +1d, +2d, +4d
Soczewka Close-Up: +10 High Definition
Instrukcja w języku polskim
Wysokiej jakości pokrowiec