Słuchawki TaoTronics TT-BH046 ANC - bezprzewodowe

299,00 zł
Brutto

TaoTronics TT-BH046 to bezprzewodowe słuchawki nauszne wyposażone w ulepszoną technologię aktywnej redukcji hałasu Hybrid Active Noise Cancelling, która stosowana jest w najbardziej zaawansowanych urządzeniach audio dostępnych obecnie na rynku. Pasywna izolacja akustyczna działająca w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne pozwala wyeliminować 96% niskich częstotliwości, które docierają do uszu z zewnątrz, zapewniając tym samym najwyższy komfort słuchania muzyki, grania w gry lub oglądania filmów. TaoTronics TT-BH046 deklasują konkurencję z tej półki cenowej wyróżniając się ekskluzywnym wzornictwem, najwyższą jakością wykonania i świetnym brzmieniem, które z pewnością docenią fani głębokiego ciepłego basu i krystalicznego dźwięku HD.

Niedostępny


  •  Produkty bezpośrednio od dystrybutora! Produkty bezpośrednio od dystrybutora!
  •  Kup do 15:00. Wyślemy od razu! Kup do 15:00. Wyślemy od razu!
  • Masz 14 dni na zwrot towaru! Masz 14 dni na zwrot towaru!
  • Dostawa za granicę? Napisz do nas! Dostawa za granicę? Napisz do nas!

TaoTronics TT-BH046 to bezprzewodowe słuchawki nauszne wyposażone w ulepszoną technologię aktywnej redukcji hałasu Hybrid Active Noise Cancelling, która stosowana jest w najbardziej zaawansowanych urządzeniach audio dostępnych obecnie na rynku. Pasywna izolacja akustyczna działająca w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne pozwala wyeliminować 96% niskich częstotliwości, które docierają do uszu z zewnątrz, zapewniając tym samym najwyższy komfort słuchania muzyki, grania w gry lub oglądania filmów. Urządzenie wspiera również technologię superszybkiego ładowania. Wystarczy podłączyć słuchawki do źródła prądu na 45 minut, aby cieszyć się ich działaniem nawet przez 30 godzin. TaoTronics TT-BH046 deklasują konkurencję z tej półki cenowej wyróżniając się ekskluzywnym wzornictwem, najwyższą jakością wykonania i świetnym brzmieniem, które z pewnością docenią fani głębokiego ciepłego basu i krystalicznego dźwięku HD.

Ulepszona technologia aktywnego tłumienia hałasu

Aktywne tłumienie hałasu to sprawdzony sposób na lepszą koncentrację podczas pracy i błogi odpoczynek w czasie wolnym. Słuchawki TaoTronics TT-BH046 zaprojektowano z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy nie chcą, aby podczas słuchania muzyki, oglądania filmów, prowadzenia rozmów telefonicznych lub grania w gry przeszkadzały im niepożądane dźwięki z otoczenia. Pasywna izolacja akustyczna działająca w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne pozwala wyeliminować 96% niskich częstotliwości, które docierają do uszu z zewnątrz. Co ważne, z funkcji Hybrid Active Noise Cancelling możemy korzystać również wtedy, gdy z słuchawek nie wydobywają się żadne dźwięki, a my chcemy po prostu odciąć się od akustyki danego pomieszczenia. W razie potrzeby, aktywną redukcję hałasu można szybko wyłączyć, korzystając z dedykowanego przełącznika umieszczonego na obudowie prawej słuchawki. 

Krystaliczny dźwięk z mocnym basem

Zamknięte słuchawki z funkcją aktywnego tłumienia hałasu to gwarancja klarownego dźwięku HD i możliwość usłyszenia niuansów, które nigdy wcześniej nie były słyszalne. Dzięki zastosowaniu najwyżej jakości przetworników, słuchawki TaoTronics TT-BH046 charakteryzują się również wyjątkowo głębokim nasyceniem basów. Urządzenie wspierane jest też przez technologię CVC, która poprawia jakość przeprowadzanych rozmów telefonicznych, podczas których można odnieść wrażenie, że nasz rozmówca znajduje się w tym samym pomieszczeniu.

30 godzin pracy na jednym ładowaniu

Bezprzewodowe słuchawki TaoTronics TT-BH046 wyposażono w pojemny akumulator zapewniający 13 godzin pracy słuchawek z wykorzystaniem technologii aktywnej redukcji hałasu. W przypadku wyłączenia funkcji Hybrid Active Noise Cancelling czas ten wydłuży się nawet do 30 godzin!

Superszybkie ładowanie

Nawet jeśli o ładowaniu słuchawek przypomnisz sobie na kilka minut przed wyjściem z domu, to i tak wystarczy, abyś mógł cieszyć się ulubioną muzyką podczas podróży, treningu lub spaceru. W ciągu trzech kwadransów bateria będzie znowu pełna! A jeśli naprawdę się spieszysz, pięć minut ładowania wystarczy, żeby przedłużyć czas działania słuchawek nawet o 2 godziny pracy.

Komfort noszenia i wygodna regulacja

Dzięki wyjątkowo miękkim gąbkom, które zakrywają całe uszy, słuchawki zapewniają najwyższy komfort noszenia. Regulowany pałąk, a także obrotowe i ruchome elementy pozwalają idealnie dopasować ich ułożenie do kształtu głowy. Osoby, które często podróżują, na pewno docenią również solidne etui typu „hard box”. W zestawie znajdziemy też specjalny adapter i przewód, dzięki którym szybko i wygodnie podłączymy słuchawki do multimedialnego centrum rozrywki dostępnego w samolotach.

Specyfikacja

• model: słuchawki bezprzewodowe TaoTronics TT-BH046

• rodzaj słuchawek: nauszne zamknięte

• wymiary: 175 mm x 199 mm x 55 mm

• waga: 218 g

• łączność: Bluetooth: 4.2

• wspierane profile Bluetooth: A2DP, AVRCP, HSP, HFP

• wejścia: micro USB, audio 3,5 mm (mini Jack)

• przetwornik: Dual 40mm

• czas pracy na jednym ładowaniu: do 30 godzin

• czas ładowania: 45 minut (5 minut ładowania zapewnia 2 godziny pracy urządzenia)

• hybrydowe aktywne tłumienie hałasu (Hybrid Active Noise Cancelling)

• możliwość sparowania z słuchawkami dwóch urządzeń w tym samym czasie (funkcja „multipoint”)

• wbudowany mikrofon z funkcją redukcji szumów (CVC 6.0)

• kompatybilność z systemami Android/iOS, komputerami (PC, laptop) i konsolami (PS4/PS3, XBOX, Switch)

Zawartość zestawu

• słuchawki bezprzewodowe TaoTronics TT-BH046 z funkcją Hybrid Active Noise Cancelling

• przewód USB typ A – micro USB

• przewód audio 3,5 mm (mini Jack)

• adapter samolotowy

• dedykowane etui typu „hard box” zapinane na suwak