Ramię teleskopowe Insta360 - 120 cm

69,00 zł
Brutto

Ramię teleskopowe Insta360 to poręczne akcesorium, niezastąpione przy tworzeniu kreatywnych ujęć z nietypowej perspektywy. Kijek zaprojektowany został tak, aby pozostać niewidocznym na nagraniach z kamer sferycznych Insta360 One oraz One X.

  •  Produkty bezpośrednio od dystrybutora! Produkty bezpośrednio od dystrybutora!
  •  Kup do 13:00. Wyślemy od razu! Kup do 13:00. Wyślemy od razu!
  • Masz 14 dni na zwrot towaru! Masz 14 dni na zwrot towaru!
  • Dostawa za granicę? Napisz do nas! Dostawa za granicę? Napisz do nas!

Ramię teleskopowe Insta360 to poręczne akcesorium, niezastąpione przy tworzeniu kreatywnych ujęć z nietypowej perspektywy. Kijek zaprojektowany został tak, aby pozostać niewidocznym na nagraniach z kamer sferycznych Insta360 One oraz One X.

Narzędzie „na miarę”

Wysięgnik Insta360 może współpracować z większością kamer sportowych, kamer sferycznych i małych aparatów. Zaprojektowany został jednak głównie z myślą o kamerach Insta360 One oraz One X i to właśnie z nimi pokazuje swój potencjał. Algorytmy kamer sferycznych Insta360 pozwalają ukryć kijek na rejestrowanym materiale tak, że staje się on niewidzialny. Z ramieniem teleskopowym Insta360 nagrasz imponujące kadry z perspektywy, która zaskoczy Twoich znajomych. Dowolnie regulowana długość ramienia w przedziale od 28,5 do 120 cm pozwoli dostosować urządzanie do aktualnych potrzeb.

Najwyższa jakość

Ramię wykonane zostało z materiałów najwyższej jakości. Konstrukcja z lekkich stopów aluminium zapewnia wymaganą sztywność przy zachowaniu niskiej wagi. Dla lepszego chwytu rączka ramienia pokryta została gumowym tworzywem. Ramię teleskopowe Insta360 zachowuje także standardy przyjęte w świecie foto-video. Mocowania statywowe 1/4” żeńskie u podstawy oraz męskie na górze kijka pozwalają nie tylko na montaż kamerki, ale także rozszerzenie funkcjonalności urządzenia o dodatkowe akcesoria.

 

Specyfikacja

·         model: ramię teleskopowe Insta360 - 120 cm
·         waga: 162 g
·         wymiary:
o   długość maksymalna: 120 cm
o   długość minimalna: 28,5 cm
o   średnica: 2,5 cm
·         mocowania:
o   mocowanie statywowe męskie 1/4"

o   mocowanie statywowe żeńskie 1/4"

Kompatybilność

·         kamery Insta360
·         inne kamery sportowe oraz sferyczne o podobnych gabarytach z mocowaniem statywowym żeńskim 1/4”
·         akcesoria z mocowaniem statywowym męskim 1/4”

Zawartość zestawu

·         ramię teleskopowe Insta360 - 120 cm