Osłona przeciwsłoneczna JJC - zamiennik Canon EW-83J - Zdjęcie 1

Osłona przeciwsłoneczna JJC - zamiennik Canon EW-83J

29,00 zł
Brutto

Jest to w pełni funkcjonalny zamiennik oryginalnej osłony przeciwsłonecznej Canon EW-83J. Przeznaczona do obiektywu Canon EF-S EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM.

Niedostępny


  •  Produkty bezpośrednio od dystrybutora! Produkty bezpośrednio od dystrybutora!
  •  Kup do 15:00. Wyślemy od razu! Kup do 15:00. Wyślemy od razu!
  • Masz 14 dni na zwrot towaru! Masz 14 dni na zwrot towaru!
  • Dostawa za granicę? Napisz do nas! Dostawa za granicę? Napisz do nas!

Jest to w pełni funkcjonalny zamiennik oryginalnej osłony przeciwsłonecznej Canon EW-83J. Przeznaczona do obiektywu Canon EF-S EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM.

Osłona ta została specjalnie zaprojektowana do w/w obiektywu co daje gwarancję optymalnej funkcjonalności. Nie powoduje winietowania. Jest mocowana na zewnętrznych zaczepach obiektywu, dzięki czemu filtry mogą być przykręcane bezpośrednio w gwint obiektywu - nie są odsunięte od obiektywu jak w przypadku innych osłon z podwójnym gwintem. Osłona może być zakładana i zdejmowana bez konieczności odkręcania filtrów z obiektywu.

Wykonana z wysokiej jakości tworzywa, wewnętrzna strona osłony jest matowa co gwarantuje skuteczną ochronę przed niepożądanymi odblaskami.

Niezbędny element wyposażenia każdego amatora fotografii. Osłona chroni obiektyw przed bocznymi flarami oraz przednią soczewkę przed uszkodzeniem. Zapobiega powstawaniu flar na zdjęciach.

Zawartość zestawu

  • osłona przeciwsłoneczna JJC - zamiennik Canon EW-83J