Mikrofon pojemnościowy Saramonic Umic-M2

149,00 zł
Brutto

Saramonic Umic-M2 to kompaktowy i lekki mikrofon zaprojektowany w stylu „gęsiej szyi”, który zapewnia wysoką jakość dźwięku i łączy się bezpośrednio z wieloma bezprzewodowymi nadajnikami, kamerami, rejestratorami audio, mikserami i wieloma innymi urządzeniami. 

Ostatnie sztuki

  •  Produkty bezpośrednio od dystrybutora! Produkty bezpośrednio od dystrybutora!
  •  Kup do 15:00. Wyślemy od razu! Kup do 15:00. Wyślemy od razu!
  • Masz 14 dni na zwrot towaru! Masz 14 dni na zwrot towaru!
  • Dostawa za granicę? Napisz do nas! Dostawa za granicę? Napisz do nas!

Saramonic Umic-M2 to kompaktowy i lekki mikrofon zaprojektowany w stylu „gęsiej szyi”, który zapewnia wysoką jakość dźwięku i łączy się bezpośrednio z wieloma bezprzewodowymi nadajnikami, kamerami, rejestratorami audio, mikserami i wieloma innymi urządzeniami. 

 Lekki i wszechstronny

Mimo, że jest mały i waży tylko 12g, wyposażony jest w wysokiej jakości dookólny mikrofon pojemnościowy, który rejestruje dźwięk jednakowo w każdym kierunku, zapewniając naturalny dźwięk, nawet gdy osoba mówiąca odwraca głowę, lub gdy obiekty poruszają się naturalnie.                             

 Umieść go tam, gdzie go potrzebujesz      

 Nie zawsze można przypiąć mikrofon do ubrania, dlatego Umic-M2 można umieścić na blacie, stole czy w innym niepozornym miejscu. Wystarczy podłączyć go do bezprzewodowego nadajnika lub rejestratora i ustawić go przed osobą, kiedy chcemy uchwycić dźwięk w wysokiej jakości. 

Elastyczne rozwiązanie on-camera

Umic-M2 to również unikalne rozwiązanie mikrofonu w aparacie, które jest idealne dla vlogerów, youtuberów, postów w mediach społecznościowych czy filmów akcji. Kompaktowa, lekka, obrotowa i elastyczna gęsia szyja pozwala użytkownikom ustawić mikrofon w optymalnej pozycji, a mikrofon można obracać w wejściu mikrofonowym 3,5 mm o 360 stopni. Zapewnia dynamiczny dźwięk, który znacznie przekracza jakość wewnętrznego mikrofonu kamery, a jego dookólny wzór biegunowy pozwala operatorowi kamery poruszać się naturalnie i w rezultacie uzyskać spójną jakość nagrań. Idealny do ręcznego vloggingu z aparatami DSLR, bezlusterkowcami, kamerami Action i nowoczesnymi kamerami „Point-and-Shoot” z wejściem mikrofonowym 3,5 mm.                               

 

 Miksery i więcej

Umic-M2 może być używany z dowolnym wejściem TRS 3,5 mm, który zapewnia zasilanie wtykowe. Fantastyczny dodatek do mikserów, rejestratorów czy mikrofonów do aparatów jako dodatkowe źródło dźwięku. Mikrofon może posłużyć jako mikrofon typu „talkback”. Zasięg UMIC-M2 można łatwo rozszerzyć za pomocą dowolnego przedłużacza 3,5 mm, takiego jak przedłużacze Saramonic SR-SC2500 lub SR-SC5000. 

Kompatybilność

urządzenia z wejściem mini Jack 3,5 mm TRS

nadajniki z wejściem mikrofonowym

rejestratory

aparaty

kamery

Specyfikacja

Typ przetwornika: kondensatorowy

Wzór biegunowy: wielokierunkowy

Wyjście: blokowana, pozłacana wtyczka TRS męska 3,5 mm

Źródło zasilania: moc wtyczki 1,5 V lub wyższa

Długość: 19,3 cm * Bez złącza 3,5 mm *

Średnica mikrofonu: 8,3 mm

Długość mikrofonu: 16,2 mm

Waga: 12g

Zobacz także