Mikrofon krawatowy Saramonic SR-ULM10 ze złączem USB

159,00 zł
Brutto
Niedostępny


  •  Produkty bezpośrednio od dystrybutora! Produkty bezpośrednio od dystrybutora!
  •  Kup do 15:00. Wyślemy od razu! Kup do 15:00. Wyślemy od razu!
  • Masz 14 dni na zwrot towaru! Masz 14 dni na zwrot towaru!
  • Dostawa za granicę? Napisz do nas! Dostawa za granicę? Napisz do nas!

Saramonic SR-ULM10 to mikrofon krawatowy przeznaczony do komputerów i laptopów ze złączem USB-A. Idealna okazja dla każdego użytkownika posiadającego komputer lub laptop do rozmów online poprzez aplikacje SmartRecorder, Skype, ZOOM oraz innych w celu osiągnięcia zdecydowanie lepszych rezultatów dźwiękowych. 

Prawidłowa komunikacja

Lepszy dźwięk i brak zniekształceń usprawnia słyszalność dla naszego odbiorcy. Podłączenie mikrofonu sprawia, że nasz głos jest prawidłowo odwzorowany, co pozytywnie wpływa na jakość rozmowy i odpowiedni przebieg komunikacji. Prawdziwy tembr głosu jest przyjemniejszy dla ucha, szczególnie kiedy dodatkowo używamy do rozmów słuchawek.

Cechy urządzenia

SR-ULM10 cechuje się wysoką jakością rejestrowanego dźwięku oraz dookólną charakterystyką, która pozwala na przechwytywanie dźwięku jednakowo we wszystkich kierunkach. To oznacza, że nie trzeba się martwić, o jego prawidłowe umiejscowienie w momencie przypinania go do koszuli. Kopuła mikrofonu wyposażona została w piankową osłonę przeciwwietrzną redukującą szumy spowodowane ruchami powietrza.

Akcesoria w zestawie

SR-ULM10 wyposażony jest w klips, który pozwala przypiąć go do ubrania użytkownika stosunkowo blisko aparatu mowy. Oferuje łatwą obsługę typu „Plug-and-Play”, a wbudowany kabel o długości 2 metrów zapewnia odpowiednią długość do podłączenia tuż przed sobą bez plątania się kabla. Pozwala na dyskretne nagrywanie w wysokiej jakości bez widocznych przewodów czy dodatkowych urządzeń. 

Kompatybilność

komputery Mac oraz PC wyposażone w gniazdo USB/A

Specyfikacja

Typ: pojemnościowy elektretowy

Pasmo przenoszenia: 35 Hz – 18 kHz

Czułość: -30 dB +/-3 dB, 0 dB=1 V/Pa 1 kHz

Stosunek sygnału od szumu: 78 dB SPL

Złącze: USB/A

Długość kabla: 2 m

Waga: 22,7 g

Zawartość zestawu

mikrofon krawatowy USB SR-ULM10 z kablem o długości 2 m

klips mikrofonowy 

osłona piankowa 

pokrowiec z blokującym sznurkiem

pasek kablowy wielokrotnego użytku