Mikrofon pojemnościowy Saramonic SoundBird V1 ze złączem XLR

699,00 zł

Saramonic SoundBird V1 to profesjonalny mikrofon typu „shotgun”, który zapewnia dźwięk wysokiej jakości oraz  zaawansowaną funkcjonalność przy pomocy dołączonych akcesoriów. Ciekawe rozwiązanie dla filmowców, operatorów dźwięku oraz vlogerów.

Ostatnie sztuki

  •  Produkty bezpośrednio od dystrybutora! Produkty bezpośrednio od dystrybutora!
  •  Kup do 15:00. Wyślemy od razu! Kup do 15:00. Wyślemy od razu!
  • Masz 14 dni na zwrot towaru! Masz 14 dni na zwrot towaru!
  • Dostawa za granicę? Napisz do nas! Dostawa za granicę? Napisz do nas!

Saramonic SoundBird V1 to profesjonalny mikrofon typu „shotgun”, który zapewnia dźwięk wysokiej jakości oraz  zaawansowaną funkcjonalność przy pomocy dołączonych akcesoriów. Ciekawe rozwiązanie dla filmowców, operatorów dźwięku oraz vlogerów.

Zalety mikrofonu

Mikrofon posiada superkardioidalny, kierunkowy przetwornik, który pozwala wyraźnie uchwycić dźwięki przed mikrofonem z większej odległości, jednocześnie odrzucając niechciany dźwięk z boku i z tyłu. W całości wykonana konstrukcja z mosiądzu jest niewiarygodnie trwała i pomaga zmniejszyć zakłócenia częstotliwości radiowych. Wyjście XLR jest pozłacane w celu zapewnienia odporności na korozję oraz najlepszego możliwego transferu sygnału. Długość 272 mm to idealny rozmiar do zamontowania na profesjonalnej kamerze lub do użycia na tyczkach Boom Pole i stojakach.

Dopasuj swój obraz doskonałym dźwiękiem

Zawsze będziesz wiedzieć, jakie ustawienia są używane w Twoim wszechstronnym SoundBird V1, ponieważ wbudowane przyciski są podświetlone. Pierwszy przycisk aktywuje filtr górnoprzepustowy, który usuwa niepożądane dźwięki o niskiej częstotliwości, takie jak dudnienie systemów HVAC, kroki i hałas uliczny. Drugi przycisk aktywuje pad o wartości -10dB, który umożliwia przechwytywanie głośniejszych dźwięków bez zniekształceń. Trzeci przycisk to On / Off, który kontroluje wewnętrzną baterię typu AA. Kiedy SoundBird V1 jest zasilany zewnętrznym zasilaniem fantomowym, przycisk On / Off świeci na kolor zielony. Podczas zasilania za pomocą wewnętrznej baterii AA świeci się na niebiesko. W momencie, gdy bateria jest rozładowana dioda zaświeci się na czerwono. Mikrofon zapamiętuje również ustawienia przycisków po jego wyłączeniu i włączeniu.

Niezbędne akcesoria w zestawie

W pudełku znajduje się kilka przydatnych akcesoriów, takie jak regulowane mocowanie amortyzujące klasy premium, które pozwala przymocować SoundBird V1 do stopki aparatu lub do drążka wysięgnika i stojaka. Amortyzator eliminuje wibracje i hałas podczas obsługi. W zestawie znajduje się również piankowa osłona, która rozprasza hałas rwącego powietrza, gdy jest używana w pomieszczeniu, i łagodny wietrzyk, gdy jest używany na zewnątrz. Dołączony jest również kabel XLR o długości 61 cm, który ma idealną długość podczas montażu na kamerze.

Specyfikacja

Typ mikrofonu: pojemnościowy

Wzór polarny: superkardioidalny

Zakres częstotliwości: 50 Hz do 20 kHz

Czułość: -32 ± 3dB (0dB-1V / Pa, przy 1kHz)

Stosunek sygnału od szumu: 80 dB SPL

Maksymalny SPL: 132dB

Filtr górnoprzepustowy: 200 Hz

Pad: -10dB

Wymagania dotyczące zasilania: Zasilanie fantomowe 48 V lub 1 x bateria AA

Temperatura pracy: od -5 ° C do 50 ° C

Połączenie wyjściowe: 3-stykowe XLR, symetryczne wyjście między stykiem 2 (+), stykiem 3 (-) i stykiem 1 (masa)

Średnica: 20 mm

Długość: 272 mm

Waga: 195 g

Zawartość zestawu

mikrofon SoundBird V1

kabel męski na żeński XLR

osłona piankowa 

uchwyt SR-SMC2

4 x zapasowe opaski mocujące