Głośnik Lamax Beat Sphere SP-1

99,00 zł
Brutto
Niedostępny


 • Produkty bezpośrednio od dystrybutora! Produkty bezpośrednio od dystrybutora!
 • Kup do 13:00. Wyślemy od razu! Kup do 13:00. Wyślemy od razu!
 • Masz 14 dni na zwrot towaru! Masz 14 dni na zwrot towaru!
 • Dostawa za granicę? Napisz do nas! Dostawa za granicę? Napisz do nas!

Głośnik na Bluetooth LAMAX Sphere SP-1

 

Mocarny dźwięk, miniaturowe wymiary

Stylowy głośnik bezprzewodowy Sphere SP-1 pod względem rozmiaru klasyfikuje się między tymi najbardziej kompaktowymi głośnikami, które są dostępne na rynku. Pozytywne zaskoczenie stanowi donośny dźwięk wysokiej jakości, który rozbrzemieje w całej okolicy. Szczególny nacisk został położony na możliwość łatwego transportu oraz kompaktowość, dlatego głośnik został wyposażony w mechanizm mocowania w formie karabińczyka. Dzięki temu głośnik można zawiesić na placaku, pasku czy np. rowerze.

Bez kabli życie stanie się łatwiejsze

Sphere SP-1 wykorzystuje bezprzewodową technologię Bluetooth 2.1, dzięki czemu bez problemu połączysz go z notebookiem czy telefonem komórkowym na odległość aż 20 metrów. Życie bez kabli stanie się po prostu łatwiejsze. Możesz je jednak oczywiście z własnej woli skomplikować , ponieważ Sphere umożliwia również tradycyjne nawiązanie połączenia za pomocą załączonego kabla audio.

 

 

W pełni funkcjonalne wyposażenie

Sphere SP-1, mimo swoich niewielkich rozmiarów, dysponuje wszystkimi funkcjami typowymi dla serii głośników Bluetooth LAMAX Beat. Oprócz Bluetooth 2.1 oraz dźwiękowego wejścia audio, umożliwia również słuchanie radia FM oraz odtwarzanie muzyki z włożonej kary Micro SD. Jego projekt pozwala również na podłączenie słuchawek, w związku z czym można go wykorzystywać również w roli odtwarzacza muzyki w formacie mp3. Sphere SP-1 posiada wbudowany mikrofon, dlatego po podłączeniu do telefonu komórkowego można go wykorzystywać w funkcji Handsfree, płynnie przechodząc między słuchaniem muzyki a rozmową telefoniczną bez konieczności wyciągania telefonu z kieszeni czy plecaka.

 

 

Zawsze pod ręką

Niewielki rozmiar Sphere SP-1 związany jest z jego przeznaczeniem do codziennego użytku. Głośnik nigdy nie okaże się zbyt ciężki, aby nosić go na pasku, ani zbyt obszerny, aby schować go w torebce. Sphere SP-1 będzie zawsze przy tobie w pełnej gotowości do pracy, dzięki czemu zaskoczy otoczenie swoim głośnym i dojrzałym dźwiękiem..

 

 

Bluetooth i Handsfree

Odtwarzaj muzykę bezprzewodowo i na dużą odległość albo wykorzystaj głośnik do zarządzania rozmowami bez używania rąk.

 

 

Radio FM z tunerem cyfrowym

Głośnik automatycznie nastawi wszystkie dostępne stacje, między którymi możesz się dowolnie przełączać. Znalezione stacje zostaną zapisane w pamięci głośnika.

 

 

Wbudowany odtwarzacz MP3

Wystarczy włożyć kartę Micro SD z nagraną muzyką, a głośnik zmieni się w samodzielny odtwarzacz MP3.

 

 

Podłączanie słuchawek

Podłączając słuchawki do głośnika możesz wykorzystać go do intymnego odsłuchiwania muzyki np. w podróży.

 

 

Obsługa bezpośrednio na głośniku

W celu zmiany głośności, zmiany utworu czy przyjęcia połączenia telefonicznego nie musisz sięgać po telefon czy tablet. Wszystkie fukncje podstawowe możesz wygodnie obsługiwać bezpośrednio na głośniku.

 

 

Zapamiętywanie znalezionyh stacji i ostatnio odtwarzanych utworów

Dzięki tej funkcji głośnik nawet przy ponownym uruchomieniu zapamięta listę znalezionych stacji i ostatnio odtwarzany utwór MP3.

 

 

Kompaktowy rozmiar

Miniaturowy wymiary głośnika, waga jedynych 100 g oraz uchwyt z karabińczykiem sprawiają, że jest odpowiedni do codziennego noszenia na pasku, plecaku czy rowerze.

 

 

Wysokiej jakości bateria

Sphere SP-1 to idealny towarzysz na długie wycieczki; jedno naładowanie wystarczy nawet na 5 godzin odtwarzania.

 

 

Wydajny głośnik

Mały głośnik zaskoczy Cię siłą i wyrazistością swojego dźwięku. To brzmienie poprawi Ci humor w każdej sytuacji.

 

 

Tabelka specyfikacji technicznych Sphere SP-1:

 

Zawartość zestawu:

 • Głośnik
 • Ładujący kabel Micro USB 
 • Kabel audio 3,5 mm jack
 • Karabińczyk
 • Instrukcja obsługi