Filtr kołowy magnetyczny H&Y Black Mist 1/2 do adaptera regulowanego Revoring z ND i CPL 46-62 mm

579,00 zł

Filtr kołowy H&Y Black Mist 1/2 to niepowtarzalne narzędzie dla fotografów i filmowców, które dodatkowo rozszerza możliwości pracy z adapterem regulowanym Revoring z ND i CPL 46-62 mm. Magnetyczny system montażu pozwala zainstalować go w ciągu kilku sekund, zapewniając solidne i bezpieczne połączenie. Odkryj w sobie nowe pokłady kreatywności, wykorzystując filtr Black Mist o mocy 1/2 podczas pracy nad swoimi zdjęciami i filmami. Dzięki niemu uzyskasz charakterystyczną nastrojową atmosferę, zmiękczysz i rozproszysz światło, a także w naturalny sposób usuniesz zmarszczki i przebarwienia na twarzach.

Ostatnie sztuki

 • Produkty bezpośrednio od dystrybutora! Produkty bezpośrednio od dystrybutora!
 • Kup do 15:00. Wyślemy od razu! Kup do 15:00. Wyślemy od razu!
 • Masz 14 dni na zwrot towaru! Masz 14 dni na zwrot towaru!
 • Dostawa za granicę? Napisz do nas! Dostawa za granicę? Napisz do nas!

Filtr kołowy H&Y Black Mist 1/2 to niepowtarzalne narzędzie dla fotografów i filmowców, które dodatkowo rozszerza możliwości pracy z adapterem regulowanym Revoring z ND i CPL 46-62 mm. Magnetyczny system montażu pozwala zainstalować go w ciągu kilku sekund, zapewniając solidne i bezpieczne połączenie. Odkryj w sobie nowe pokłady kreatywności, wykorzystując filtr Black Mist o mocy 1/2 podczas pracy nad swoimi zdjęciami i filmami. Dzięki niemu uzyskasz charakterystyczną nastrojową atmosferę, zmiękczysz i rozproszysz światło, a także w naturalny sposób usuniesz zmarszczki i przebarwienia na twarzach. Zobacz, jak pracują profesjonaliści i przekonaj się, że retusz i stylizacja obrazu może odbywać się organicznie, bez udziału komputerowych programów edycyjnych!

Główne cechy filtra

 • innowacyjny magnetyczny filtr dyfuzyjny Black Mist 1/2
 • stworzony do pracy z adapterem regulowanym Revoring z ND i CPL 46-62 mm
 • obudowa filtra wykonana z lekkiego i trwałego stopu aluminium pokrytego anodowaną powłoką
 • pozwala organicznie stworzyć charakterystyczny senny filmowy obraz
 • w naturalny sposób pozwala pozbyć się zmarszczek i przebarwień na twarzach fotografowanych lub filmowanych osób
 • umożliwia zmiękczenie lub rozproszenie obrazu
 • pomaga osiągnąć niepowtarzany efekt "halo" dookoła punktowych źródeł światła
 • superszybki magnetyczny system montażu na adapterze Revoring z ND i CPL 46-62 mm
 • mocna obudowa zapobiega odkształcaniu i zapewnia dodatkową ochronę filtra

Filtr kołowy H&Y HD MRC do fotografii nocnej - 95 mm

Oniryczny klimat filmów i zdjęć

Filtr Black Mist 1/2 pozwala stworzyć charakterystyczny senny klimat zdjęć i filmów, bez konieczności sięgania po cyfrowy retusz. Z pomocą niewielkiego krążka "przyklejanego" do adaptera Revoring za pomocą mocnych magnesów łatwo zmiękczysz obraz, uzyskując pastelowe i delikatne rozmycie w jasnych punktach (efekt "halo" np. wokół miejskich latarni). Zachowasz przy tym optymalny kontrast i odpowiednią ostrość w pozostałych częściach kadru. Wszystko to sprawi, że Twoje prace nabiorą oryginalnego charakteru i niepowtarzalnego klimatu.

Wygładzenie zmarszczek i przebarwień

Sięgnij po filtr kołowy magnetyczny H&Y Black Mist 1/2 do adaptera regulowanego Revoring z ND i CPL 46-62 mm i pożegnaj się z cyfrowymi narzędziami do edycji zdjęć i filmów! Z jego pomocą w naturalny sposób wygładzisz zmarszczki i pozbędziesz się przebarwień na twarzach ludzi, którzy staną przed aparatem. Sięgnij po zupełnie nowy sposób opowiadania historii obrazem. Wybierając niepowtarzalny filtr Black Mist o mocy 1/2 odkryjesz magię unikalnych miękkich kadrów, które pozwolą wypracować jeszcze ciekawszą estetykę filmów i zdjęć.

Filtr kołowy H&Y HD MRC do fotografii nocnej - 95 mm

Magia magnesów

Magnetyczna obudowa filtra została wykonana z lekkiego aluminium, pokrytego anodowaną powłoką. Skutecznie chroni ona szkło zainstalowane wewnątrz i usprawnia codzienną pracę. Każdy, kto po raz pierwszy ma do czynienia z unikalnym systemem montażu zadaje sobie jedno fundamentalne pytanie: "Dlaczego nikt nie wymyślił tego wcześniej?!". Magnetyczne filtry to czysta wygoda i komfort. Takie rozwiązanie docenią zarówno profesjonaliści, jak i początkujący fotografowie, szukający ergonomicznego systemu pracy. Po prostu wybierz filtr i "przyklej" go do uchwytu znajdującego się na obiektywie. W razie potrzeby sięgnij po kolejny. Magnetyczne ramki łączą się ze sobą, otwierając przed Tobą morze twórczych możliwości.

Wysoka jakość wykonania

Obudowa, w której zamknięto filtr kołowy magnetyczny H&Y Black Mist 1/2 została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu cała konstrukcja jest nie tylko lekka, ale i bardzo wytrzymała. Filtr znajdujący się w ramce pokrytej anodowaną powłoką pozostanie idealnie płaski i nie odkształci się. Producent zadbał również o odpowiednie wzmocnienie krawędzi, zmniejszając tym samym ryzyko wystąpienia uszkodzeń mechanicznych.

Filtr kołowy H&Y HD MRC do fotografii nocnej - 95 mm

Poznaj rodzinę filtrów i akcesoriów od H&Y

Mocowanie filtrów na obiektywach nigdy nie było prostsze. A to dopiero początek rewolucji. Poznaj rodzinę unikalnych akcesoriów fotograficznych H&Y, które sprawiają, że Twoje środowisko pracy stanie się bardziej ergonomiczne, a zdjęcia i filmy wejdą na nowy poziom. Odkryj filtry wykonane z najtwardszego szkła Corning Gorilla Glass III, magnetyczny montaż K-series, a także unikalne uchwyty z serii Revoring, które raz na zawsze pomogą zapomnieć o standardowych pierścieniach redukcyjnych. Poznaj unikalny ekosystem H&Y i przekonaj się, czym może być prawdziwa wygoda pracy z aparatem!

Adapter filtrowy regulowany H&Y Revoring 46-62 mm z filtrem Black Mist 1_2_

Kompatybilność

 • adapter regulowany Revoring ND + CPL 46-62 mm

Specyfikacja

 • model: filtr kołowy magnetyczny H&Y Black Mist 1/2 do adaptera regulowanego Revoring z ND i CPL 46-62 mm
 • materiały: aluminium, powłoka anodowa
 • wymiary: Ø 67 mm

Zawartość zestawu

 • filtr kołowy magnetyczny H&Y Black Mist 1/2 do adaptera regulowanego Revoring z ND i CPL 46-62 mm
 • sztywne etui z tworzywa sztucznego