Filtr szary H&Y K-series ND1000 HD MRC - 100x100 mm

619,00 zł

Filtr szary H&Y K-series ND1000 HD MRC o wymiarach 100 na 100 mm pozwoli skutecznie przyciemnić obraz podczas robienia zdjęć w słoneczne dni. Z jego pomocą osiągniesz niesamowite efekty, fotografując wodę, niebo lub poruszających się ludzi.

Ostatnie sztuki

 • Produkty bezpośrednio od dystrybutora! Produkty bezpośrednio od dystrybutora!
 • Kup do 15:00. Wyślemy od razu! Kup do 15:00. Wyślemy od razu!
 • Masz 14 dni na zwrot towaru! Masz 14 dni na zwrot towaru!
 • Dostawa za granicę? Napisz do nas! Dostawa za granicę? Napisz do nas!

Filtr szary H&Y K-series ND1000 HD MRC - 100x100 mm

Filtr szary H&Y K-series ND1000 HD MRC o wymiarach 100 na 100 mm pozwoli skutecznie przyciemnić obraz podczas robienia zdjęć w słoneczne dni. Z jego pomocą osiągniesz niesamowite efekty, fotografując wodę, niebo lub poruszających się ludzi. Tysiąckrotny współczynnik przyciemnienia obrazu pozwoli wydłużyć czas ekspozycji o 10 stopni, dając Ci możliwość robienia pięknych zdjęć przy długim czasie otwarcia migawki. Dzięki mocnym magnesom zainstalujesz ramkę na specjalnym uchwycie w ciągu kilku sekund, a w razie potrzeby połączysz ją z innymi filtrami. Wybierz rewolucyjne akcesoria H&Y i przekonaj się, czym jest prawdziwa wygoda pracy z aparatem!

Główne cechy filtra szarego H&Y K-series ND1000 HD MRC - 100x100 mm

 • innowacyjny system magnetycznego montażu kompatybilny z uchwytem filtrowym H&Y K-series
 • superszybki i prosty montaż filtrów
 • wykonany z wytrzymałego i odpornego na zarysowania szkła Corning Gorilla Glass III
 • redukcja ekspozycji o 10 stopni przesłony
 • pokryty 9-warstwową powłoką hydrofobową zapobiegającą powstawaniu odcisków palców
 • ramka zapobiega odkształcaniu i zapewnia dodatkową ochronę dla filtrów
 • wzmocnienie krawędzi filtrów
 • etykieta identyfikacyjna na ramce
 • ściereczka z mikrofibry i neoprenowy pokrowiec w zestawie

Poznaj magię magnetycznych filtrów H&Y

Wyjątkowa konstrukcja magnetycznych ramek wykonanych z lotniczego aluminium pokrytego anodową powłoką pozwoli ochronić zainstalowany wewnątrz filtr szary i usprawnić codzienną pracę. Każdy, kto po raz pierwszy ma do czynienia z unikalnym standardem montażu od H&Y zadaje sobie jedno fundamentalne pytanie: "Dlaczego nikt nie wymyślił tego wcześniej?!". Magnetyczny uchwyt to czysta wygoda i komfort, które docenią zarówno profesjonaliści, jak i początkujący fotografowie, szukający ergonomicznego systemu pracy. Po prostu wybierz filtr i "przyklej" go do uchwytu znajdującego się na obiektywie. W razie potrzeby sięgnij po kolejny. Magnetyczne ramki łączą się ze sobą, otwierając przed Tobą morze twórczych możliwości.

Filtr szary H&Y K-series ND1000 HD MRC - 100x100 mm

Odporne na pracę w trudnych warunkach

Filtry szare z rodziny K-series to coś więcej niż innowacyjny magnetyczny system montażu. Wykonano je z superwytrzymałego szkła Corning Gorilla Glass III, które na co dzień z powodzeniem chroni ekrany smartfonów. Unikalną cechą zastosowanej technologii jest wysoka odporność na głębokie zarysowania, które są częstą przyczyną pęknięć. Szkło pokryto również 2-stronną, 9-warstwową powłoką, która zabezpieczy Twoje filtry przed wodą, olejami i odciskami palców. W zestawie znajdziesz również specjalną ściereczkę z mikrofibry. Umożliwi ona szybkie usunięcie zabrudzeń zarówno z filtrów, jak i obiektywów.

Doskonale zabezpieczony filtr

Magnetyczna ramka, w której zamknięto filtr szary H&Y K-series ND1000 HD MRC - 100x100 mm została wykonana z wysokiej jakości aluminium lotniczego. Dzięki temu cała konstrukcja jest nie tylko lekka, ale i bardzo wytrzymała. Filtry umieszczone w ramce pozostają idealnie płaskie i nie odkształcają się. Uchwyt zabezpiecza również ich krawędzie, które w przypadku konkurencyjnych produktów bez dodatkowych wzmocnień bardzo często ulegają uszkodzeniom. W zestawie z filtrem H&Y K-series ND1000 HD MRC - 100x100 znajdziesz również miękki neoprenowy pokrowiec, który zapewni dodatkową ochronę.

Nowa jakość fotografii plenerowej

Nadmierne oświetlenie podczas wykonywania zdjęć w plenerze to powszechny problem wielu fotografów. Z pomocą przychodzą filtry szare, które ograniczają ilość światła docierającego do obiektywu, bez ingerencji w kolory. Zachowując stałą wartość ISO i przysłony możemy wówczas wydłużyć czas ekspozycji. Korzystając z filtra szarego H&Y K-series ND1000 HD MRC - 100x100 mm możesz osiągnąć niesamowite efekty rozmycia takich elementów krajobrazów jak woda, chmury lub błyski piorunów. Przy odpowiednio długim czasie naświetlania możesz sprawić, że tłum poruszających się ludzi może niemal zniknąć z Twojego kadru! Podczas pracy z filtrami K-series ogranicza Cię tylko Twoja kreatywność. Dołącz do rodziny H&Y i na nowo odkryj magię fotografii!

Filtr szary H&Y K-series ND1000 HD MRC - 100x100 mm

Bez blików i refleksów

Dopracowana konstrukcja ramki sprawia, że preinstalowany wewnątrz filtr, idealnie do niej przylega. Zapobiega to przedostawaniu się do obiektywu niepożądanych promieni światła uciekających przy krawędziach. Równie "szczelne" będzie magnetyczne połączenie, gdy ramka z filtrem zostanie "przyklejona" do uchwytu. Precyzja i niezwykła dokładność wykonania tej konstrukcji sprawi, że przypadkowe bliki i refleksy zostaną skutecznie wyeliminowane z Twoich kadrów.

Poznaj rodzinę filtrów i akcesoriów od H&Y

Mocowanie filtrów na obiektywach nigdy nie było prostsze. A to dopiero początek rewolucji. Poznaj rodzinę unikalnych akcesoriów fotograficznych H&Y, które sprawiają, że Twoje środowisko pracy stanie się bardziej ergonomiczne, a zdjęcia i filmy wejdą na nowy poziom. Odkryj filtry wykonane z najtwardszego szkła Corning Gorilla Glass III, magnetyczny montaż K-series, a także unikalne uchwyty z serii Revoring, które raz na zawsze pomogą zapomnieć o standardowych pierścieniach redukcyjnych. Poznaj unikalny ekosystem H&Y i przekonaj się, czym może być prawdziwa wygoda pracy z aparatem!

Specyfikacja

 • model: filtr szary H&Y K-series ND1000 HD MRC - 100x100 mm
 • typ filtra: neutralnie szary
 • gęstość optyczna: 3,0 (ND1000)
 • redukcja ekspozycji: 10 stopni przesłony
 • szkło: Corning Gorilla Glass III
 • zastosowana powłoka: 2-stronna, 9-warstwowa powłoka hydrofobowa zapobiegająca powstawaniu odcisków palców
 • format filtra: 100 x 100
 • grubość filtra: 2 mm
 • wymiary: 10,8 x 11,6 cm

Kompatybilność

 • uchwyt filtrowy H&Y K-series

Zawartość zestawu

 • filtr szary H&Y K-series ND1000 HD MRC - 100x100 mm (preinstalowany w magnetycznej ramce)
 • neoprenowy pokrowiec na filtr
 • ściereczka z mikrofibry