Podkładka powietrzna Humanas Air Cushion R3 na pasek do torby - rozmiar L

89,00 zł

 • Produkty bezpośrednio od dystrybutora! Produkty bezpośrednio od dystrybutora!
 • Kup do 15:00. Wyślemy od razu! Kup do 15:00. Wyślemy od razu!
 • Masz 14 dni na zwrot towaru! Masz 14 dni na zwrot towaru!
 • Dostawa za granicę? Napisz do nas! Dostawa za granicę? Napisz do nas!

Podkładka powietrzna Humanas Air Cushion R3 powstała z myślą o większym komforcie noszenia dużych toreb, walizek, worków i pokrowców wyposażonych w pasek na ramię. Dzięki niej obciążenie będzie mniej odczuwalne, a codzienne podróże staną się bardziej komfortowe. Takie rozwiązanie pomaga również uniknąć odparzeń i otarć. Dodatkowe zabezpieczenie pozwoli też wydłużyć żywotność samych pasków. Podkładkę wyposażono w 30 komór powietrznych napełnianych za pomocą specjalnego mechanizmu, który nie wymaga dmuchania lub stosowania pompki. Złożona podkładka zajmuje mniej miejsca niż power bank, dlatego możesz mieć ją zawsze przy sobie!

Podkładka powietrzna Humanas Air Cushion R3 na pasek do torby - rozmiar L obok torby i aparatu fotograficznego

Główne cechy produktu

 • uniwersalna nakładka na pasek do torby poprawiająca komfort noszenia
 • podkładka w rozmiarze L (340 x 85 x 25 mm)
 • wyposażona w 30 komór powietrznych o wysokości 25 mm
 • odciąża ramię i ułatwia noszenie ciężkich bagaży
 • amortyzuje i absorbuje wstrząsy
 • wbudowany mechanizm umożliwiający wygodne pompowanie, bez konieczności dmuchania ustami
 • pompowanie nie wymaga korzystania z nieporęcznej pompki
 • pomaga uniknąć odparzeń i otarć
 • wykonana z wysokiej jakości trwałych materiałów
 • antypoślizgowy materiał zapewniający bardzo dobrą przyczepność
 • szczeliny wentylacyjne efektywnie odprowadzają nagromadzone ciepło
 • kompatybilna z paskami: walizek, torebek, sakw, kufrów, neseserów, toreb na laptopy, pokrowców na instrumenty muzyczne, skrzynek narzędziowych, toreb na siłownię, worków na statywy, toreb pocztowych, specjalistycznych pokrowców na sprzęt sportowy

Unikalna konstrukcja

30 połączonych ze sobą komór powietrznych o wysokości 25 mm zaprojektowano w taki sposób, aby jak najlepiej ochronić Twoje ramię przed obtarciami i odparzeniami, a także zmniejszyć dyskomfort związany z długotrwałym noszeniem torby. Ergonomiczny kształt zapewnia nie tylko równomierne rozłożenie ciężaru Twojego bagażu, ale także efektywne odprowadzanie ciepła szczelinami wentylacyjnymi. Takie rozwiązanie idealnie sprawdzi się nie tylko w drodze do pracy lub szkoły, ale także podczas wielodniowych podróży.

Podkładka powietrzna Humanas Air Cushion R3 na pasek do torby - rozmiar L - mężczyzna z torbą na ramieniu patrzący na smartfona

Mężczyzna zapinający podkładkę powietrzną Humanas Air Cushion R3 na pasku do torby - rozmiar L

Mniej odczuwalny ciężar

Dźwiganie ciężkich toreb lub walizek przewieszonych przez ramię potrafi dać się we znaki. Aby uniknąć dyskomfortu, a także bólu pleców i ramion, warto sięgnąć po specjalną podkładkę powietrzną Humanas Air Cushion R3. Dzięki niej codzienne podróże z bagażem na ramieniu staną się znacznie przyjemniejsze, a Ty nie raz zdziwisz się, jak duży ciężar jesteś w stanie udźwignąć!

Podkładka powietrzna Humanas Air Cushion R3 na pasek do torby - rozmiar L

Zawsze na swoim miejscu

Podkładka powietrzna Humanas Air Cushion R3 została wyposażona w wygodny system montażu bazujący na materiale Velcro. Rzep pozwala dokładnie dopasować ją do wymiarów paska na ramię. Wewnętrzną stronę podkładki wykończono specjalną warstwą antypoślizgową. Dzięki temu Air Cushion R3 zawsze pozostaje na swoim miejscu, zapewniając optymalną wygodę, swobodę ruchów i komfort poruszania się z torbą na ramieniu.

Podkładka powietrzna Humanas Air Cushion R3 na pasek do torby - rozmiar L

Podkładka powietrzna Humanas Air Cushion R3 na pasek do torby - rozmiar L

Nowoczesny system pompowania

Aby wypełnić komory podkładki powietrzem, nie musisz korzystać z zasobów własnych płuc lub sięgać po przenośną pompkę. Humanas Air Cushion R3 wyposażono w specjalny mechanizm pompujący. Wystarczy kilka razy nacisnąć we wskazanym miejscu, aby już po kilku sekundach, podkładka była gotowa do użytku. W zależności od potrzeb i preferencji samodzielnie zdecydujesz, jaka miękkość będzie dla Ciebie optymalna. Humanas Air Cushion R3 wyposażono również w specjalny zawór odprowadzający powietrze. Tu także znajduje się przycisk. Wystarczy kilka sekund, aby usunąć powietrze z podkładki, zwinąć ją i schować do plecaka, gdzie nie zajmie więcej miejsca niż power bank.

Podkładka powietrzna Humanas Air Cushion R3 na pasek do torby - rozmiar L

Podkładka powietrzna Humanas Air Cushion R3 na pasek do torby - rozmiar L

Mnogość zastosowań

Niezależnie od tego, jaka torba, worek lub sakwa towarzyszy Ci na co dzień, rzepy Velcro pozwolą dopasować podkładkę Humanas Air Cushion R3 do różnych typów pasków. Z powodzeniem wykorzystasz ją z pokrowcami na instrumenty muzyczne, sprzęt foto/video lub inne specjalistyczne akcesoria. Jej właściwości docenią również osoby, które codziennie podróżują do pracy z torbą na laptopa lub skrzynką narzędziową. Humanas Air Cushion R3 to ulga dla Twoich ramion i dodatkowa ochrona pasków, w które wyposażono Twoje bagaże. A ponieważ złożona poduszka powietrzna bez trudu zmieści się w każdym plecaku, będziesz zawsze gotowy(-a) na niespodziewaną długą podróż z torbą na ramieniu, która mogłaby narazić Cię na dyskomfort!

Szukasz podkładki powietrznej na nieco mniejszy pasek? Sprawdź model Humanas Air Cushion R2!

Podkładka powietrzna Humanas Air Cushion R3 na pasek do torby - rozmiar L

Podkładka powietrzna Humanas Air Cushion R3 na pasek do torby - rozmiar L na ramieniu fotografa

Specyfikacja

 • model: Humanas Air Cushion R3
 • materiał: poliester, lycra, termoplastyczny poliuretan, włóknina
 • system pompowania: wbudowany
 • wymiary: 340 x 85 x 25 mm
 • waga: 70 g

Zawartość zestawu

 • podkładka powietrzna Humanas Air Cushion R3 na pasek do torby - rozmiar L