Adapter filtrowy regulowany H&Y Revoring 67-82 mm z filtrem Black Mist 1/2

597,00 zł
Brutto

Adapter filtrowy regulowany H&Y Revoring 67-82 mm z filtrem Black Mist 1/2 sprawi, że jeden filtr 82 mm bez trudu połączysz z wieloma różnymi obiektywami, oszczędzając przestrzeń w swojej fotograficznej torbie lub plecaku. Zapewnij sobie wygodę pracy i skuteczną ochronę sprzętu. Raz na zawsze zapomnij o pierścieniach redukcyjnych, które często blokują się na obiektywach, akurat wtedy gdy zależy Ci na czasie. Poznaj innowacyjny systemem montażu docenionym przez fotografów i filmowców na całym świecie. 

Niedostępny


 • Produkty bezpośrednio od dystrybutora! Produkty bezpośrednio od dystrybutora!
 • Kup do 15:00. Wyślemy od razu! Kup do 15:00. Wyślemy od razu!
 • Masz 14 dni na zwrot towaru! Masz 14 dni na zwrot towaru!
 • Dostawa za granicę? Napisz do nas! Dostawa za granicę? Napisz do nas!

Adapter filtrowy regulowany H&Y Revoring 67-82 mm z filtrem Black Mist 1/2 sprawi, że jeden filtr 82 mm bez trudu połączysz z wieloma różnymi obiektywami, oszczędzając przestrzeń w swojej fotograficznej torbie lub plecaku. Zapewnij sobie wygodę pracy i skuteczną ochronę sprzętu. Raz na zawsze zapomnij o pierścieniach redukcyjnych, które często blokują się na obiektywach, akurat wtedy gdy zależy Ci na czasie. Poznaj innowacyjny systemem montażu docenionym przez fotografów i filmowców na całym świecie. Odkryj w sobie nowe pokłady kreatywności, wykorzystując wbudowany filtr Black Mist o mocy 1/2. Dzięki niemu uzyskasz charakterystyczną nastrojową atmosferę zdjęć i filmów, zmiękczysz i rozproszysz światło, a także w naturalny sposób usuniesz zmarszczki i przebarwienia na twarzach.

Adapter filtrowy regulowany H&Y Revoring 67-82 mm z filtrem Black Mist 1_2_

Główne cechy produktu

 • innowacyjna technologia "variable blade" umożliwiająca montaż filtra 82 mm na obiektywach o średnicy od 67 do 82 mm
 • w zestawie filtr Black Mist o mocy 1/2, umożliwiający zmiękczenie lub rozproszenie obrazu
 • filtr pozwala organicznie stworzyć charakterystyczny senny filmowy obraz
 • z pomocą filtra w naturalny sposób usuniesz zmarszczki i przebarwienia na portretach lub nagraniach video
 • możliwość uzyskania na filmach i zdjęciach niepowtarzanego efektu "halo" dookoła punktowych źródeł światła
 • solidne zabezpieczenie dla przedniej części obiektywu
 • mocne połączenie filtrów z uchwytem, oraz uchwytu z obiektywem
 • adapter wykonany z lekkiego i trwałego stopu aluminium pokrytego anodową powłoką
 • precyzyjne spasowanie elementów zapobiega powstawaniu refleksów światła i blików
 • brak efektu winietowania

Magia filtra Black Mist 1/2

Prezentowany adapter H&Y Revoring 67-82 mm został wyposażony w filtr Black Mist 1/2, który pozwala stworzyć charakterystyczny senny klimat zdjęć i filmów, bez konieczności sięgania po komputerowe programy edycyjne. Z jego pomocą łatwo zmiękczysz lub rozproszysz obraz, uzyskując pastelowe i delikatne rozmycie w jasnych punktach (efekt "halo" np. wokół miejskich latarni). Zachowasz przy tym optymalny kontrast i odpowiednią ostrość w pozostałych częściach kadru. Filtr Black Mist 1/2 to również świetny sposób na naturalne wygładzenie zmarszczek i pozbycie się przebarwień podczas filmowania ludzi lub wykonywania portretów. Sięgnij po zupełnie nowy sposób opowiadania historii obrazem. Wybierz adapter filtrowy regulowany H&Y Revoring 67-82 mm z filtrem Black Mist 1/2 i odkryj magię unikalnych miękkich kadrów!

Adapter filtrowy regulowany H&Y Revoring 67-82 mm z filtrem Black Mist 1_2_

Idealne połączenie

Dzięki uchwytowi Revoring, z łatwością połączysz jeden filtr o średnicy 82 mm z wieloma różnymi obiektywami. Wystarczy jeden obrót i gotowe! Dzięki specjalnej technologii cofających się ostrzy oraz niezależnemu gwintowaniu, masz pewność, że połączenie będzie równie solidne jak w przypadku wykorzystania zwykłego okrągłego filtra. Revoring to unikalny system mocowania, któremu możesz zaufać!

Nowoczesny pierścień redukcyjny

Każdy, kto po raz pierwszy ma do czynienia z unikalnym standardem montażu od H&Y zadaje sobie jedno fundamentalne pytanie: "Dlaczego nikt nie wymyślił tego wcześniej?!". Revoring to najbardziej zaawansowany pierścień redukcyjny, jaki kiedykolwiek stworzono. Przemyślana technologia "variable blade" sprawia, że każdy posiadacz lustrzanki lub bezlusterkowca może bez trudu zainstalować filtr 82 mm na różnych obiektywach w przedziale od 67 do 82 mm, bez konieczności sięgania po dodatkowe przejściówki.

Adapter na lata

Wszystkie produkty Revoring wykonano z wysokiej klasy aluminium wykorzystywanego w branży architektonicznej. Dzięki temu są one lekkie i niezwykle wytrzymałe. Anodowane wykończenie zapewnia również dodatkową ochronę przed korozją. Niezależnie od tego, czy podczas pracy zaskoczy Cię drobny deszcz lub prawdziwa ulewa, masz pewność, że Twój sprzęt będzie gotowy na konfrontację z trudnymi warunkami atmosferycznymi. W połączeniu z magnetycznymi dekielkami będzie to zestaw na długie lata, który zapewni Ci komfort pracy i skuteczną ochronę sprzętu

Koniec z prześwitami

Dopracowana konstrukcja uchwytu Revoring sprawia, że po zainstalowaniu w nim filtra, wszystkie elementy szczelnie do siebie przylegają. Zapobiega to winietowaniu i przedostawaniu się do obiektywu niepożądanych promieni światła, uciekających przy krawędziach. Doskonałą "szczelność" zapewnia również technologia "variable blade" pozwalająca instalować uchwyt na szkłach o różnej średnicy. Precyzja i niezwykła dokładność wykonania sprawiają, że przypadkowe bliki i refleksy zostaną skutecznie wyeliminowane z Twoich kadrów.

Lepsza ergonomia pracy

Kto raz zakochał się w fotografii, ten wie, że kupowanie sprzętu rzadko kończy się na jednym obiektywie. A ponieważ każde kolejne szkło może charakteryzować się różną średnicą, do tej pory trudno było znaleźć uniwersalne filtry szarości, dyfuzyjne lub polaryzacyjne. Z Revoring w końcu możesz rozwiązać ten problem. Koniec z dziesiątkami filtrów wysypujących się z torby! Raz na zawsze zapomnij też o pierścieniach redukcyjnych, które często blokują się na obiektywach, gdy akurat zależy Ci na czasie. Z Revoring praca stanie się szybsza i znacznie przyjemniejsza. Jeden filtr o średnicy 82 mm zainstalujesz na regulowanym uchwycie, który w ciągu kilku sekund możesz zamontować na różnych obiektywach. Na tę rewolucję czekaliśmy zdecydowanie zbyt długo!

Adapter filtrowy regulowany H&Y Revoring 67-82 mm z filtrem Black Mist 1_2_

Dołącz do rodziny H&Y

Mocowanie filtrów na obiektywach nigdy nie było prostsze. A to dopiero początek rewolucji. Poznaj rodzinę unikalnych akcesoriów fotograficznych H&Y, które sprawiają, że Twoje środowisko pracy stanie się bardziej ergonomiczne, a zdjęcia i filmy wejdą na nowy poziom. Odkryj filtry wykonane z najtwardszego szkła Corning Gorilla Glass III, magnetyczny montaż K-series, a także inne produkty z serii Revoring, które pozwolą skorzystać z własnych filtrów kołowych i raz na zawsze zapomnieć o standardowych pierścieniach redukcyjnych. Poznaj unikalny ekosystem H&Y i przekonaj się, czym może być prawdziwa wygoda pracy z aparatem!

Kompatybilność

 • kołowe filtry (szarości, polaryzacyjne itp.) o przekątnej 82 mm
 • obiektywy o przekątnej od 67 do 82 mm

Specyfikacja

 • model: adapter filtrowy regulowany H&Y Revoring 67-82 mm z filtrem Black Mist 1/2

 • materiały: aluminium, powłoka anodowa

 • przeznaczenie:

  • filtry o średnicy 82 mm
  • obiektywy o średnicy od 67 do 82 mm

Zawartość zestawu

 • adapter filtrowy regulowany H&Y Revoring 67-82 mm z filtrem Black Mist 1/2
 • neoprenowe etui