Adapter filtrowy regulowany H&Y Revoring 82-95 mm do filtrów 95 mm

245,00 zł

Uchwyt filtrowy regulowany H&Y Revoring 82-95 mm sprawi, że jeden filtr 95 mm bez trudu połączysz z wieloma różnymi obiektywami, oszczędzając przestrzeń w swojej fotograficznej torbie lub plecaku.

 • Produkty bezpośrednio od dystrybutora! Produkty bezpośrednio od dystrybutora!
 • Kup do 15:00. Wyślemy od razu! Kup do 15:00. Wyślemy od razu!
 • Masz 14 dni na zwrot towaru! Masz 14 dni na zwrot towaru!
 • Dostawa za granicę? Napisz do nas! Dostawa za granicę? Napisz do nas!

Uchwyt filtrowy regulowany H&Y Revoring 82-95 mm sprawi, że jeden filtr 95 mm bez trudu połączysz z wieloma różnymi obiektywami, oszczędzając przestrzeń w swojej fotograficznej torbie lub plecaku. Zapewnij sobie wygodę pracy i skuteczną ochronę sprzętu. Raz na zawsze zapomnij o pierścieniach redukcyjnych, które często blokują się na obiektywach, akurat wtedy gdy zależy Ci na czasie. Poznaj innowacyjny systemem montażu docenionym przez fotografów i filmowców na całym świecie.

Główne cechy regulowanego uchwytu H&Y Revoring 82-95 mm

 • innowacyjna technologia "variable blade" umożliwiająca montaż filtra 95 mm na obiektywach o średnicy od 82 do 95 mm
 • solidne zabezpieczenie dla przedniej części obiektywu
 • wykonany z lekkiego i trwałego stopu aluminium pokrytego anodową powłoką
 • mocne połączenie filtrów z uchwytem, oraz uchwytu z obiektywem
 • precyzyjne wykonanie zapobiega powstawaniu refleksów światła i blików
 • brak efektu winietowania

Rewolucyjny pierścień redukcyjny

Każdy, kto po raz pierwszy ma do czynienia z unikalnym standardem montażu od H&Y zadaje sobie jedno fundamentalne pytanie: "Dlaczego nikt nie wymyślił tego wcześniej?!". Revoring to najbardziej zaawansowany pierścień redukcyjny, jaki kiedykolwiek stworzono. Przemyślana technologia "variable blade" sprawia, że każdy posiadacz lustrzanki lub bezlusterkowca może bez trudu zainstalować ten sam filtr na różnych obiektywach, bez konieczności sięgania po dodatkowe adaptery.

img

Wysoka jakość wykonania

Wszystkie produkty Revoring wykonano z wysokiej klasy aluminium wykorzystywanego w branży architektonicznej. Dzięki temu są one lekkie i niezwykle wytrzymałe. Anodowane wykończenie zapewnia również dodatkową ochronę przed korozją. Niezależnie od tego, czy podczas pracy zaskoczy Cię drobny deszcz lub prawdziwa ulewa, masz pewność, że Twój sprzęt będzie gotowy na konfrontację z trudnymi warunkami atmosferycznymi.

Zawsze na swoim miejscu

Dzięki uchwytowi Revoring, z łatwością połączysz jeden filtr o średnicy 95 mm z wieloma różnymi obiektywami. Wystarczy jeden obrót i gotowe! Dzięki specjalnej technologii cofających się ostrzy oraz niezależnemu gwintowaniu, masz pewność, że połączenie będzie równie solidne jak w przypadku wykorzystania zwykłego okrągłego filtra. Revoring to unikalny system mocowania, któremu możesz zaufać!

img

Koniec z szukaniem odpowiedniego adaptera!

Jeśli Twoja kolekcja obejmuje wiele różnych obiektywów i zdarza Ci się korzystać z filtrów szarości lub polaryzacyjnych, na pewno posiadasz też pokaźny zbiór pierścieni redukcyjnych. Zestaw regulowanych uchwytów Revoring pozwoli Ci raz na zawsze o nich zapomnieć. Innowacyjna technologia montażu sprawia, że jeden uchwyt dla określonego rozmiaru filtra staje się kompatybilny z wieloma różnymi obiektywami. Adapter Revoring zastępuje kilka różnych pierścieni, dając Ci pewność, że Twój sprzęt będzie odpowiednio zabezpieczony!

Wygodna praca z aparatem

Kto raz zakochał się w fotografii, ten wie, że kupowanie sprzętu rzadko kończy się na jednym obiektywie. A ponieważ każde kolejne szkło może charakteryzować się różną średnicą, do tej pory trudno było znaleźć uniwersalne filtry szarości lub polaryzacyjne. Z Revoring w końcu możesz rozwiązać ten problem. Koniec z dziesiątkami filtrów wysypujących się z torby! Raz na zawsze zapomnij też o pierścieniach redukcyjnych, które często blokują się na obiektywach, gdy akurat zależy Ci na czasie. Z Revoring praca stanie się szybsza i znacznie przyjemniejsza. Jeden filtr o średnicy 95 mm zainstalujesz na regulowanym uchwycie, który w ciągu kilku sekund możesz zamontować na różnych obiektywach. Na tę rewolucję czekaliśmy zdecydowanie zbyt długo!

Idealne ujęcia bez blików i refleksów

Dopracowana konstrukcja uchwytu Revoring sprawia, że po zainstalowaniu w nim filtra, wszystkie elementy szczelnie do siebie przylegają. Zapobiega to winietowaniu i przedostawaniu się do obiektywu niepożądanych promieni światła, uciekających przy krawędziach. Doskonałą "szczelność" zapewnia również technologia "variable blade" pozwalająca instalować uchwyt na szkłach o różnej średnicy. Precyzja i niezwykła dokładność wykonania sprawiają, że przypadkowe bliki i refleksy zostaną skutecznie wyeliminowane z Twoich kadrów.

img

Poznaj moc produktów Revoring

Chcesz, aby praca z filtrami i rewolucyjnym uchwytem od H&Y była jeszcze wygodniejsza? Poznaj inne produkty z rodziny Revoring! Zestaw z wbudowanym filtrem szarym ND3-1000 oraz polaryzacyjnym CPL otworzy przed Tobą zupełnie nowe możliwości fotografowania. Jeden uchwyt zapewni wygodną regulację ilości światła docierającego do matrycy, a także wyeliminuje odblaski, zwiększając kontrast i nasycenie kolorów!

Uchwyt filtrowy regulowany z wbudowanym filtrem szarym ND3-1000 i polaryzacyjnym CPL nie jest elementem tego zestawu.

Kompatybilność

 • kołowe filtry (szarości, polaryzacyjne itp.) o przekątnej 95 mm
 • obiektywy o przekątnej od 82 do 95 mm

Specyfikacja

 • model: uchwyt filtrowy regulowany H&Y Revoring 82-95 mm do filtrów 95 mm

 • przeznaczenie:

  • filtry o średnicy 95 mm
  • obiektywy o średnicy od 82 do 95 mm
 • wymiary: 14,5 x 14,5 x 2 cm

 • waga: 100 g

Zawartość zestawu

 • uchwyt filtrowy regulowany H&Y Revoring 82-95 mm do filtrów 95 mm
 • etui z neoprenu