Adapter filtrowy regulowany H&Y Revoring 67-82 mm do filtrów 82 mm

199,00 zł

Adapter filtrowy regulowany H&Y Revoring 67-82 mm do filtrów 82 mm sprawi, że jeden filtr 82 mm bez trudu połączysz z wieloma różnymi obiektywami, oszczędzając przestrzeń w swojej fotograficznej torbie lub plecaku. 

Niedostępny


 • Produkty bezpośrednio od dystrybutora! Produkty bezpośrednio od dystrybutora!
 • Kup do 15:00. Wyślemy od razu! Kup do 15:00. Wyślemy od razu!
 • Masz 14 dni na zwrot towaru! Masz 14 dni na zwrot towaru!
 • Dostawa za granicę? Napisz do nas! Dostawa za granicę? Napisz do nas!

Adapter filtrowy regulowany H&Y Revoring 67-82 mm do filtrów 82 mm sprawi, że jeden filtr 82 mm bez trudu połączysz z wieloma różnymi obiektywami, oszczędzając przestrzeń w swojej fotograficznej torbie lub plecaku. Zapewnij sobie wygodę pracy i skuteczną ochronę sprzętu. Raz na zawsze zapomnij o pierścieniach redukcyjnych, które często blokują się na obiektywach, akurat wtedy gdy zależy Ci na czasie. Poznaj innowacyjny systemem montażu docenionym przez fotografów i filmowców na całym świecie.

Adapter filtrowy regulowany H&Y Revoring 67-82 mm do filtrów 82 mm

Główne cechy regulowanego uchwytu H&Y Revoring 67-82 mm

 • innowacyjna technologia "variable blade" umożliwiająca montaż filtra 82 mm na obiektywach o średnicy od 67 do 82 mm
 • solidne zabezpieczenie dla przedniej części obiektywu
 • mocne połączenie filtrów z uchwytem, oraz uchwytu z obiektywem
 • wykonany z lekkiego i trwałego stopu aluminium pokrytego anodową powłoką
 • precyzyjne wykonanie zapobiega powstawaniu refleksów światła i blików
 • brak efektu winietowania

Rewolucyjny pierścień redukcyjny

Każdy, kto po raz pierwszy ma do czynienia z unikalnym standardem montażu od H&Y zadaje sobie jedno fundamentalne pytanie: "Dlaczego nikt nie wymyślił tego wcześniej?!". Revoring to najbardziej zaawansowany pierścień redukcyjny, jaki kiedykolwiek stworzono. Przemyślana technologia "variable blade" sprawia, że każdy posiadacz lustrzanki lub bezlusterkowca może bez trudu zainstalować ten sam filtr na różnych obiektywach, bez konieczności sięgania po dodatkowe adaptery.

Adapter filtrowy regulowany H&Y Revoring 67-82 mm do filtrów 82 mm

Wysoka jakość wykonania

Wszystkie produkty Revoring wykonano z wysokiej klasy aluminium wykorzystywanego w branży architektonicznej. Dzięki temu są one lekkie i niezwykle wytrzymałe. Anodowane wykończenie zapewnia również dodatkową ochronę przed korozją. Niezależnie od tego, czy podczas pracy zaskoczy Cię drobny deszcz lub prawdziwa ulewa, masz pewność, że Twój sprzęt będzie gotowy na konfrontację z trudnymi warunkami atmosferycznymi.

Solidne połączenie

Dzięki uchwytowi Revoring, z łatwością połączysz jeden filtr o średnicy 82 mm z wieloma różnymi obiektywami. Wystarczy jeden obrót i gotowe! Dzięki specjalnej technologii cofających się ostrzy oraz niezależnemu gwintowaniu, masz pewność, że połączenie będzie równie solidne jak w przypadku wykorzystania zwykłego okrągłego filtra. Revoring to unikalny system mocowania, któremu możesz zaufać!

Adapter filtrowy regulowany H&Y Revoring 67-82 mm do filtrów 82 mm

Koniec z szukaniem odpowiedniego adaptera!

Jeśli Twoja kolekcja obejmuje wiele różnych obiektywów i zdarza Ci się korzystać z filtrów szarości lub polaryzacyjnych, na pewno posiadasz też pokaźny zbiór pierścieni redukcyjnych. Zestaw regulowanych adapterów Revoring pozwoli Ci raz na zawsze o nich zapomnieć. Innowacyjna technologia montażu sprawia, że jeden adapter dla określonego rozmiaru filtra staje się kompatybilny z wieloma różnymi obiektywami. Adapter Revoring zastępuje kilka różnych pierścieni, dając Ci pewność, że Twój sprzęt będzie odpowiednio zabezpieczony!

Idealne ujęcia bez blików i refleksów

Dopracowana konstrukcja adaptera Revoring sprawia, że po zainstalowaniu w nim filtra, wszystkie elementy szczelnie do siebie przylegają. Zapobiega to winietowaniu i przedostawaniu się do obiektywu niepożądanych promieni światła, uciekających przy krawędziach. Doskonałą "szczelność" zapewnia również technologia "variable blade" pozwalająca instalować adapter na szkłach o różnej średnicy. Precyzja i niezwykła dokładność wykonania sprawiają, że przypadkowe bliki i refleksy zostaną skutecznie wyeliminowane z Twoich kadrów.

Oszczędność czasu i przestrzeni w torbie

Kto raz zakochał się w fotografii, ten wie, że kupowanie sprzętu rzadko kończy się na jednym obiektywie. A ponieważ każde kolejne szkło może charakteryzować się różną średnicą, do tej pory trudno było znaleźć uniwersalne filtry szarości lub polaryzacyjne. Z Revoring w końcu możesz rozwiązać ten problem. Koniec z dziesiątkami filtrów wysypujących się z torby! Raz na zawsze zapomnij też o pierścieniach redukcyjnych, które często blokują się na obiektywach, gdy akurat zależy Ci na czasie. Z Revoring praca stanie się szybsza i znacznie przyjemniejsza. Jeden filtr o średnicy 82 mm zainstalujesz na regulowanym uchwycie, który w ciągu kilku sekund możesz zamontować na różnych obiektywach. Na tę rewolucję czekaliśmy zdecydowanie zbyt długo!

Poznaj moc produktów Revoring

Chcesz, aby praca z filtrami i rewolucyjnym adapterem od H&Y była jeszcze wygodniejsza? Poznaj inne produkty z rodziny Revoring! Zestaw z wbudowanym filtrem szarym ND3-1000 oraz polaryzacyjnym CPL otworzy przed Tobą zupełnie nowe możliwości fotografowania. Jeden adapter zapewni wygodną regulację ilości światła docierającego do matrycy, a także wyeliminuje odblaski, zwiększając kontrast i nasycenie kolorów!

Adapter filtrowy regulowany z wbudowanym filtrem szarym ND3-1000 i polaryzacyjnym CPL nie jest elementem tego zestawu.

Kompatybilność

 • kołowe filtry (szare, polaryzacyjne itp.) o średnicy 82 mm
 • obiektywy o średnicy od 67 do 82 mm

Specyfikacja

 • model: adapter filtrowy regulowany H&Y Revoring 67-82 mm do filtrów 82 mm

 • przeznaczenie:

  • filtry o średnicy 82 mm
  • obiektywy o średnicy od 67 do 82 mm
 • wymiary: 12,5 x 12,5 x 2 cm

 • waga: 80 g

Zawartość zestawu

 • adapter filtrowy regulowany H&Y Revoring 67-82 mm do filtrów 82 mm
 • etui z neoprenu