Zasilacz sieciowy Yongnuo FJ-SW1224S1202000E - 12 V / 2 A, wtyk DC 5,5 / 2,5 mm
Dostępność:
Yongnuo FJ-SW1224S1202000E to wydajny zasilacz sieciowy o kompaktowej budowie. Został zaprojektowany z myślą o urządzeniach wymagających napięcia 12 V i natężenia 2 A. Zasilacz posiada wtyk zasilania DC 5,5 / 2,5 mm.
  •  Produkty bezpośrednio od dystrybutora! Produkty bezpośrednio od dystrybutora!
  •  Kup do 15:00. Wyślemy od razu! Kup do 15:00. Wyślemy od razu!
  • Masz 14 dni na zwrot towaru! Masz 14 dni na zwrot towaru!
Zasilacz sieciowy Yongnuo FJ-SW1224S1202000E - 12 V / 2 A, wtyk DC 5,5 / 2,5 mm widok z góry na cały zestaw
Szeroka kompatybilność
Bezpieczeństwo i niezawodność
Urządzenie spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa, może być zasilane z sieci elektrycznej 100-240 V; 50/60 Hz; 0,6 A max.
Specyfikacja
  • model: FJ-SW1224S1202000E
  • wejście: 100-240 V; 50/60 Hz; 0,6 A max
  • wyjście: 12 V; 2 A; 24 W
  • wymiary zasilacza: 6 x 4 x 6,5 cm
  • długość przewodu: 2 m
  • waga: 120 g
Kompatybilność
  • lampy LED Yongnuo:
    • YN160 III
    • YN168
    • YN216
    • YN216 II
    • YN300 III
    • YN300 Air
    • YN300 Air II
    • YN360
    • YN360S
    • YN360 III
    • YN408
Zawartość zestawu